مسیرساز
شاكری:

رای كمیسیون عمران مجلس به توقف اجرای پروژه قطار سریع السیر تهران - قم - اصفهان

رای كمیسیون عمران مجلس به توقف اجرای پروژه قطار سریع السیر تهران - قم - اصفهان

مسیرساز: یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از رای این کمیسیون به توقف اجرای پروژه قطار سریع السیر تهران - قم - اصفهان و پیگیری علل ترک فعل و قصور در اجرای این پروژه در طول سالیان گذشته آگاهی داد.


اقبال شاکری در گفت و گو با ایسنا، بیان کرد: در جلسه این هفته کمیسیون عمران مجلس درباب طرح قطار سریع السیر تهران - قم - اصفهان که مدت های طولانی در کش و قوس بوده و با افت و خیزهای زیادی روبه رو شده است، بحث شد.
ایشان سپس اظهار نمود: نهایتا کمیسیون این طرح را فاقد توجیحات لازم برای ادامه کار دانست و با ادامه اجرای این طرح مخالفت کرد. به وزارت راه و شهرسازی اعلام گردید که باید این پروژه متوقف شود.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: به سبب عدم مدیریت درست در این طرح و از دست رفتن فرصت و سرمایه کشور بنده پیشنهاد دادم که تحقیق و تفحص از این طرح در وزارت و راه شهرسازی کلید بخورد.
ایشان سپس اظهار نمود: اعضای کمیسیون با این پیشنهاد موافق بودند اما رییس کمیسیون پیشنهاد کرد برمبنای ماده ۲۳۴ بخشنامه داخلی مجلس این طرح مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. باید جوانب مختلف این طرح بررسی شود تا علت این که منابع کشور در این طرح بسادگی مورد بی توجهی قرار گرفته است مشخص شود. ترک فعل و قصوری که در این طرح صورت گرفته هزینه زیادی را به کشور تحمیل کرده است.
منبع:

1400/03/07
15:38:24
5.0 / 5
545
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی