مسیرساز
مدیر كل راه و شهرسازی استان تهران:

زمین های طرح اقدام ملی در 14 شهرستان آماده است

زمین های طرح اقدام ملی در 14 شهرستان آماده است

به گزارش مسیرساز مدیر كل راه و شهرسازی استان تهران با بیان این كه زمین های طرح اقدام ملی در 14 شهرستان استان تهران آماده است اظهار نمود: پس از تفاهم نامه ای كه امروز امضا شده در شهرهای كه زمین آماده است فراخوان انجام و زمین داده می شود.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، خلیل محبت خواه در مراسم تفاهم نامه سه جانبه بین وزارت راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی کشور برای تولید مسکن در طرح و اقدام ملی با اشاره به شعار جهش تولید اظهار نمود: در امتداد این شعار جلسات مختلفی برای جهش تولید در مسکن انجام شد و امروز شاهد شروع آن هستیم.
وی در مورد مسکن مهر استان تهران توضیح داد: مسکن مهر استان تهران ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و بطور کلی ۳۰۶ واحد باقی مانده که آنها هم مسائل حقوقی دارند.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران در مورد طرح اقدام ملی در استان تهران نیز توضیح داد: این طرح شامل ۷۳ هزار واحد می شود و ۶۶ هزار نفر در مراحل اول و دوم ثبت نام و شرکت کردند. ۲۰ هزار واحد در استان تهران و ۴۶ هزار واحد در شهرهای جدید استان تهران راه اندازی می شود.
بگفته محبت خواه برای اقدام ملی همه همچون انبوه سازان، سازمان نظام مهندسی، شهرداران و غیره باید کمک کنند.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران افزود: از همه سازندگان حقیقی و حقوقی با انتشار آگهی دعوت کردیم آنهای که زمین دارند یا دارای واحد نیمه ساخته یا تمام ساخته هستند و می خواهد بفروشند اعلام کنند تا تهاتر نماییم. این روزنه امید توسط انبوه سازان باز شده است و رعایت استانداردهای لازم نیز لازم است.
وی با بیان این که زمین ها در ۱۴ شهرستان استان تهران آماده هست اظهار نمود: پس از امضای تفاهم نامه امروز در شهرهای که زمین آن آماده است فراخوان داده خواهد شد و قیمت طبق قیمتی است که در شورای مسکن استان تهران مصوب شده است و بعد از آن ساخت شروع می شود.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران با بیان این که ۹۰۰ واحد در تهرانسر به صورت شبانه روزی در حال اجراست، افزود: برای ۱۱۰۰ واحد نیز به زودی فراخوان گذاشته می شود. نظام مهندسی هم پای کار آمده و برای راه اندازی واحدها تخفیف قائل شدند.
منبع:

1399/04/04
11:48:11
5.0 / 5
2548
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی