مسیرساز
وزیر تعاون در پیامی اعلام كرد

سهامداری و مالکیت جمعی، نقشه راه وزارت تعاون

سهامداری و مالکیت جمعی، نقشه راه وزارت تعاون

مسیرساز: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تبریک هفته تعاون، اجرای سیاستهای اصل 44، ترویج و رونق بخش تعاون و سهام داری و مالکیت جمعی مردم بر سرمایه های خودرا نقشه راه و رسالت این وزارتخانه عنوان نمود.به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، حجت اله عبدالملکی در پیامی هفته تعاون را یادآور نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به تجلی اقتصاد مردمی دانست و ضمن تبریک و پاسداشت این هفته از تمام زحمت کشان این عرصه، همکاران و خدمتگزاران مردم در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعاونگرانی که بار اصلی این بخش را به دوش می کشند، قدردانی کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این پیام اشاره کرد: روح تعاون و سفارش به همکاری را به وضوح می توان در آموزه های دین مبین اسلام و قرآن کریم مشاهده کرد، کما این که تعاون، همکاری و وحدت مردم در بخش های مختلف، زمینه ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و حاکمیت مردم بر کشور بوده است.

در این پیام آمده است: تعاونی ها را می توان بعنوان قالبی مردم محور و نشات گرفته از خواست و اراده مردم برای غلبه " تامین نیاز جمعی" بر فردگرایی و اصالت سرمایه دانست. امروزه تعاون در اقتصاد کشور دارای اهمیتی ویژه و نمایان است که نمود آنرا می توان در سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری درباب اصل ۴۴ به خوبی مشاهده کرد.

وزیر تعاون در این پیام اجرای این سیاستها و ترویج و رونق بخش تعاون در اقتصاد کشور، حضور و بروز اراده مردمی و سهام داری و مالکیت جمعی مردم بر سرمایه های خودرا نقشه راه و رسالت " وزارت مردم" عنوان کرده است.

به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، سیزدهم تا نوزدهم شهریور ماه با عنوان "هفته تعاون" نامگذاری شده است.

منبع:

1400/06/13
22:00:36
5.0 / 5
186
تگهای خبر: وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی