مسیرساز
رئیس جمهور در جمع مردم محله منبع آب اهواز:

کارهای زیادی برای انجام دادن در خوزستان باقی مانده است

کارهای زیادی برای انجام دادن در خوزستان باقی مانده است

مسیرساز: آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رییس جمهور، جمعه شب پیش از ترک اهواز در محله منبع آب شهر اهواز حضور یافت و در گفت وگوی بی واسطه با مردم این محله محروم در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، آیت الله رئیسی طی سخنانی در جمع مردم محله «منبع آب» با اشاره به اینکه سفر به خوزستان در ایام نخست کار دولت توفیقی برای بنده و همکارانم در دولت می باشد، اظهار داشت: خوزستان هم به لحاظ نیروی انسانی و ثروت مادی و هم به لحاظ ثروت معنوی با پشتوانه عظیم ۲۳ هزار شهید و بیش از ۳۰ هزار ایثارگری که برای حفظ انقلاب اسلامی تقدیم کرده است، استانی ثروتمند و باارزش است.
رییس جمهور اضافه کرد: از شروع استقرار نظام جمهوری اسلامی به برکت انقلاب کارهای زیادی در این منطقه انجام شده، اما وقتی وضعیت مردم را نگاه می نماییم بنظر می رسد کارهای بسیاری نیز باید پس از این انجام بگیرد.
آیت الله رییس با قدردانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج و گروه های جهادی که با اخلاص در منطقه برای مردم و خانواده ها کار جهادی می کنند، اظهار داشت: کوشش برای حل مشکلات مردم و پیگیری امور آنها اقدامی باارزش و قابل قدردانی است و این کوشش های عزیزان جهادی، دل رهبری معظم انقلاب را شادمان می کند، چون ایشان نمی خواهد حتی یک خانواده در مشکل به سر ببرد، یا یک بیمار پول درمان و داروی خودرا نداشته باشد.
رییس جمهور با اشاره به اینکه وظیفه همه ما هم این است که خدمتگزار مردم باشیم، مشارکت نیروهای جهادی در ساختن بخش های مختلف کشور را بسیار موثر خواند و اشاره کرد: گزارشی که آقای حاجتی ارائه کردند، حاکی از این بود که خیلی از مشکلات در این منطقه حل شده و یک فضای توام با آرامشی جهت زندگی مردم فراهم گشته است البته هنوز کارهای زیادی باید انجام دهیم.
آیت الله رئیسی اشاره کرد: به آقای استاندار تاکید کردم تا در نخستین فرصت جلسه ای مقدماتی را با حضور همه سازمان های دولتی و نهادها تشکیل دهند تا برنامه ها و طرح هایی که برای برون رفت منطقه از مشکلات موجود، وجود دارد را مورد بررسی قرار دهند و برای تصویب نهایی ارائه نمایند. ان شاءالله با حساسیتی که نماینده محترم مقام معظم رهبری نسبت به مسائل و مشکلات مردم دارند و خودشان مثل یک نیروی بسیجی جهادی در همه صحنه ها حضور دارند، بتوانیم در مدت زمان مشخصی گام هایی ماندگار برای رفع محرومیت از مناطق محروم خوزستان برداریم.
رییس جمهور با اشاره به اینکه مساله مهم و اصلی در خوزستان مثل بسیاری از مناطق دیگر، بطور خاص مساله بیکاری است، اظهار داشت: مساله اشتغال یکی از برنامه های جدی دولت می باشد که امیدوارم در زمان کوتاهی بتوانیم با امکانات و ظرفیت هایی که در استان وجود دارد مشکلات را حل نماییم تا وضعیت خیلی از خانواده ها بهتر از قبل شود.
منبع:

1400/06/07
13:09:56
5.0 / 5
238
تگهای خبر: ساخت , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی