مسیرساز
امامی تشریح كرد؛

ماجرای خرید واکسن از جانب شهرداری و لغو قرارداد

ماجرای خرید واکسن از جانب شهرداری و لغو قرارداد

معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران از تفاهم خرید واکسن اسپوتنیک و لغو آن در آخرین لحظات به علت تغییر سیاستگذاری کلان وزارت بهداشت گفت.


به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران در نشست خبری که به بررسی روند واکسیناسیون کارکنان شهرداری اختصاص داشت، اظهار داشت: برای شهرداری و مدیریت شهری بحث کرونا و بهداشت شهروندان مهم بوده است و از نخستین روزهای ورود بیماری کرونا به کشور فعال بوده ایم و به حدی که یک لاین ویژه ای در بهشت زهرا برای متوفیان کرونایی اختصاص یافت. وی ضمن اشاره به مراوده مفصل کارکنان شهرداری با مردم، توجه به واکسیناسیون این قشر را حائز اهمیت خواند و اظهار داشت: واکسیناسیون کارکنان شهرداری از این بابت مورد توجه قرار گرفت.

امامی ضمن اشاره به این که در ابتدای تولید واکسن در سطح جهان، شرکت سرمایه گذاری شهرداری و شرکت شهر سالم به تفاهم رسیدند که واکسن اسپوتنیک را به منظور واکسیناسیون کارکنان شهرداری خریداری نموده و مازاد این سهمیه را واگذار کنند، اظهار داشت: اما در آخرین لحظات سیاستگذاری کلان وزارت بهداشت این تفاهمنامه لغو شد. معاون مالی شهرداری اظهار داشت: پس از این اتفاق شهرداری تصمیم گرفت، کارکنان پارکبان و نیروهای پسماند واکسینه شوند و سپس تاکسیرانان و اتوبوس رانان را واکسینه کند و از سویی وزارت بهداشت از امکانات شهرداری بهره ببرد از مجموعه ستاد بحران و واکسیناسیون استفاده کنند. وی افزود: سیاست های متناقض وزارت بهداشت سبب شد واکسیناسیون پرسنل در اولویت به تعویق بیفتد در حالیکه منابع مالی هر چه لازم بود در اختیار ستاد کرونا گذاشتم و سازمان مدیریت بحران به نمایندگی شهرداری در جلسات ستاد بحران شرکت می کرد. امامی اظهار داشت: خانواده شهرداری باید بدانند که به فکر بودیم چون شهرداری مجموعه دو سطحی تشریفاتی و عملیاتی است.


منبع:

1400/06/04
12:50:02
5.0 / 5
214
تگهای خبر: تولید , شركت , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی