مسیرساز
بدون شرط سنی

سامانه واکسیناسیون کرونا برای دریانوردان باز شد

سامانه واکسیناسیون کرونا برای دریانوردان باز شد

دبیر انجمن صنفی دریانوردان با بیان این که سامانه نوبت دهی واکسیناسیون salamat.gov.ir برای دریانوردان باز شده است، جزئیات ثبت نام آنان در این سامانه را شرح داد.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، طبق اعلام سازمان بنادر و دریانوردی، سامان رضایی در مورد نحوه ثبت نام دریانوردان در سامانه واکسیناسیون کرونا، اظهار نمود: دریانوردان می توانند از امروز با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
دبیر انجمن صنفی دریانوردان اضافه کرد: برمبنای هماهنگی و پیگیری های وزارت راه و شهرسازی و سازمان بنادر و دریانوردی با وزارت بهداشت، اسامی و اطلاعات ۸۵ هزار دریانورد شامل دریانوردان اقیانوس پیما، دریانوردانی که سفرهای ساحلی انجام می دهند و نیز کارکنان حوزه دریایی، در سامانه مربوط به وزارت بهداشت بارگذاری شده است.
وی با اعلان اینکه شرط سنی برای دریانوردانی که اسامی آنها در سامانه وزارت بهداشت بارگذاری شده لحاظ نخواهد شد، افزود: دریانوردان واجد شرایط با مراجعه به سامانه یاد شده، اطلاعات خود نظیر کد ملی، شماره تماس، شهر محل تزریق واکسن و سایر اطلاعات تکمیلی را وارد می کنند.
رضایی اشاره کرد: دریانوردان ابتدا نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام می کنند و بعد از وارد کردن اطلاعات خود، پیامک زمان و محل مراجعه برای تزریق واکسن کرونا به شماره همراه آنها ارسال می شود.
منبع:

1400/05/23
11:12:19
5.0 / 5
515
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی