مسیرساز
مهدی چمران مطرح كرد؛

روزهای سخت انتخاب شهردار تهران

روزهای سخت انتخاب شهردار تهران

به گزارش مسیرساز مهدی چمران منتخب شورای ششم شهر تهران از پیچیده بودن انتخاب شهردار سخن گفت و اظهار داشت: ما به لطف الهی و به بینش و انسجام درونی شورا دل بسته ایم.


به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، مهدی چمران منتخب شورای ششم شهر تهران با انتشار یک پیام توییتری از پیچیده بودن انتخاب شهردار سخن گفته است. در متن پیام وی آمده است: «انتخاب شهردار مردمی کاری سخت و پیچیده است، افرادی در دومین مرحله انتخاب شده اند که عموماً شخصیت هایی توانمند و شناخته شده هستند و گزینش یک نفر از بین آنها بسیار مشکل است. ما به لطف الهی دل بسته ایم و به بینش و انسجام درونی شورا.»
پیش از این پرویز سروری دیگر منتخب شورای شهر تهران از تضارب آرا در بین اعضا برای انتخاب شهردار سخن گفته بود و اظهار داشت: برخی گمان می کنند چون منتخبین شورای ششم همه از یک فهرست هستند پس همه به یک شکل عمل می کنند، ولی منتخبین نشان دادند که میان افراد گپ و گفت و تضارب اندیشه وجود دارد. وی این موضوعات را عادی دانسته و بزرگ جلوه دادن آنرا تلاش برخی ورشکستگان سیاسی عنوان نمود. هم اکنون ۶ گزینه از میان ۴۱ گزینه معرفی شده و مورد نظر شورای ششمی ها برای رسیدن بر کرسی شهرداری تهران باقی مانده است و از این افراد درخواست شده است، برنامه های پیشنهادی خویش را برای اداره پایتخت عرضه کنند. اما گفته می شود رقابت در بین ۴ گزینه از نفرات باقیمانده در فهرست بیشتر از دیگر افراد است.


منبع:

1400/05/02
22:31:50
5.0 / 5
264
تگهای خبر: شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی