مسیرساز
امانی در گزارش مسیرساز تشریح كرد؛

دلیل انتشار فهرست ۱۲ نفره نامزدهای شهرداری بجای فهرست ۱۰ نفره

دلیل انتشار فهرست ۱۲ نفره نامزدهای شهرداری بجای فهرست ۱۰ نفره

منتخب شورای شهر پایتخت اظهار داشت: علت انتشار فهرست 12 نفره نامزدهای شهرداری بجای فهرست 10 نفره، احتمال عدم ارائه برنامه تعدادی از اعضای فهرست به شورا است.ناصر امانی منتخب شورای شهر ششم پایتخت در گفتگو با خبرنگار مهر، درباب فهرست ۱۲ نفره انتشار یافته برای پست شهردار تهران، اظهار داشت: همه این ۱۲ نفر مورد تأیید منتخبین اعضای شورای ششم هستند و حال باید منتظر ارائه برنامه از طرف این افراد به شورا باشیم.
وی در پاسخ به این پرسش که قبل تر اعلام شده بود، فهرست جدید شامل ۱۰ نامزد خواهد بود، اظهارداشت: علت ۱۲ نفره بودن فهرست این است که احتمال می دهیم چندین نفر از نامزدها برنامه ای برای شهرداری تهران نداشته باشند و عملاً از گزینه ها حذف شوند. بدین سبب فهرست ۱۲ نفره اعلام شده تا دست اعضا برای انتخاب شخص مناسب باز باشد.
امانی در پاسخ به این پرسش که آیا از این فهرست کسی اعلام کناره گیری کرده یا خیر؟ اظهار داشت: تا این لحظه هیچیک از اعضای فهرست ۱۲ نفره اعلام انصراف نکرده اما هیچکدام نیز اعلام حضور قطعی برای جایگاه شهرداری تهران نیز نکرده اند.
وی درباب زمان قطعی مشخص شدن نامزدهای احتمالی شهرداری تهران بیان کرد: از امروز تا یک هفته آتی ۱۲ نامزد احتمالی فرصت ارائه برنامه خود به شورا را دارند و سپس شورا برنامه ها را بررسی و یک فهرست سه نفره از نامزدها را منتشر خواهیم کرد. منتخب شورای ششم پایتخت تاکید کرد: پیش بینی می نماییم تا دو هفته آتی فهرست سه نفره برای انتخاب شهردار تهران منتشر شود. به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، فهرست نامزدهای پست شهرداری تهران شامل ۱۲ نامزد امروز از طرف مهدی اقراریان سخنگوی شورای شهر ششم منتشر گردید. این در حالیست که قبل تر امانی در گزارش مسیرساز به نقل از مهر، از انتشار فهرست ۱۰ نفره آگاهی داده بود. بعلاوه مهدی چمران دیگر منتخب شورای ششم نیز بامداد امروز از انتشار فهرست ۱۰ نفره کاندیداهای شهرداری تهران تا پس از ظهر امروز آگاهی داده بود.

1400/04/28
07:47:15
5.0 / 5
253
تگهای خبر: شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی