مسیرساز

ایجاد ۲۲ صفحه اینستاگرامی شهر آماده برای ۲۲ منطقه

ایجاد ۲۲ صفحه اینستاگرامی شهر آماده برای ۲۲ منطقه

به گزارش مسیرساز معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از ایجاد ۲۲ صفحه اینستاگرامی ویژه اعضای گروه های دوام و ایمنی هر منطقه شهر تهران به صورت مجزا اطلاع داد.


به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، حیدر کلهری اظهار داشت: انواع مخاطرات محتمل در سطح مناطق ۲۲ گانه به صورت مجزا همراه با پیام ها و کلیپ ها و ویدئوهای کوتاه آموزشی ساخته شده توسط شهروندان با هدف ارتقای آمادگی شهروندان در حوادث و سوانح و هم اقدامات لازم در مبارزه با ویروس کرونا در صفحات اینستاگرام شهر آماده بارگذاری می شود. کلهری اظهار داشت: شهروندان می توانند با عضویت در صفحه اینستاگرامی منطقه خود به آدرس Teh.1.shahr.amade که از منطقه یک تا ۲۲ را شامل می شود، ضمن فراگیری مطالب آموزشی، در مسابقه اینستاگرامی شهرآماده در هر ماه هم شرکت نمایند. کلهری اضافه کرد: در همین خصوص دوره های آموزشی برای مسؤلان هر صفحه اینستاگرامی شهر آماده در سالن کنفرانس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شده و مسؤلان آموزش های لازم کار با اینستاگرام را فرا گرفتند.
او اظهار داشت: شهروندان می توانند با تولید ویدئوهای کوتاه آموزشی در سبک های مختلف با مبحث پرداختن به یک بحران همچون زلزله، سیل، آتش سوزی، کرونا و ارسال آن به صفحه اینستاگرام منطقه خود در مسابقه شرکت نمایند و فیلمی که بیشترین بازدید را داشته باشد بعنوان فیلم برگزیده معرفی و به برندگان این مسابقات یک کیف خودرویی کمک های اولیه هدیه داده می شود.


منبع:

1399/12/02
23:01:15
0.0 / 5
613
تگهای خبر: تولید , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دوستان مسیرساز
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی