مسیرساز
نوبخت:

با رفع موانع راه اندازی بیمارستان ولیعصر اراك، تمام اعتبارات ساخت آن را متقبل می شوم

با رفع موانع راه اندازی بیمارستان ولیعصر اراك، تمام اعتبارات ساخت آن را متقبل می شوم

به گزارش مسیرساز مركزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی كشور اظهار داشت: با رفع موانع موجود در راه راه اندازی بیمارستان ولیعصر اراك و آمادگی برای اتمام كار تا خردادماه ۱۴۰۰، تمام اعتبارات لازم برای راه اندازی آناسفرا متقبل می شوم.


دکتر محمدباقر نوبخت در سومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان مرکزی با اشاره به مصوبات و پروژه های سفر ریاست جمهوری بیان نمود: در مسافرت دولت به استان مرکزی ۴۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۹۳۲ میلیارد تومان تعیین شد که تا امروز برای این پروژه ها ۱۳۱۹ میلیارد تومان معادل ۱۴۲ درصد اعتبارات پرداخت شده است ولی هنوز بعضی از پروژه ها به افتتاح نرسیده است.
وی بیان نمود: طرح های باقی مانده از سفر ریاست جمهوری و دیگر پروژه ها که تا آخر سال قابلیت اتمام دارند در حدود ۱۳ پروژه است که می توان آنها را تا آخر سال جاری یا حداکثر بهار ۱۴۰۰ به پایان رساند که مجموعه اعتبارات مورد نیاز آنها به ۵۵۰ میلیارد تومان می رسد.
نوبخت در مورد پروژه ساخت بیمارستان ولیعصر اراک بیان نمود: اعلام می کنم و متعهد می شوم اگر موانع موجود در راه ساخت این پروژه رفع گردد و کار تا آخر خردادماه سال آینده اجرایی شود تمامی اعتبارات مورد نیاز را متقبل شوم و امیدواریم تا آخر دولت تدبیر و امید شاهد بهره برداری این پروژه باشیم.
وی افزود: ۲۵ طرح ویژه تولیدی در استان مدنظر است که اعتبار آنها شامل ۱۹۷۸ میلیارد تومان از منابع دولتی، تسهیلات بانکی و سهم آورده شخصی و ۱۸۰ میلیون دلار اعتبار ارزی است که برای ۶۷۵۹ نفر اشتغالزایی می کند و میزان بهره برداری از این پروژه ها ۲۰ هزار میلیارد تومان خواهد بود. دولت هم تابحال سهم ۲۰ درصدی خود در قبال این پروژه ها را پرداخت کرده و لازم است که استاندار مرکزی بر این پروژه ها نظارت داشته باشد.
نوبخت افزود: هزار واحد ویژه مددجویان کمیته امداد ساخته شده و امروز عملیات اجرایی دو هزار واحد مسکونی محرومان اغاز می شود که امیدواریم تا انتهای عمر دولت دوازدهم تحویل مردم شوند.
به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا در این نشست تفاهم نامه طرح تأمین مسکن محرومین استان مرکزی و تفاهم نامه توسعه و تجهیز ایستگاه های ماهواره و تقویت شبکه های استانی و کشور منعقد شد.
منبع:

1399/07/10
19:14:56
5.0 / 5
1622
تگهای خبر: احداث , تولید , ساخت , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی