مسیرساز
مدیرعامل شهرك های صنعتی استان خبر داد

كاهش ۴ درصدی تعطیلی واحدهای صنعتی استان تهران نسبت به سال

كاهش ۴ درصدی تعطیلی واحدهای صنعتی استان تهران نسبت به سال

به گزارش مسیرساز از تهران مدیرعامل شهرك های صنعتی استان تهران اظهار داشت: ۷۰۰ قراداد راكد تا 6 ماه آینده پالایش و تعیین تكلیف خواد شد.


صابر پرنیان ظهر چهارشنبه 28 مرداد در مراسم تجلیل از صنعتگران و معدن کاران استان با بیان این مطلب اضافه کرد: در استان تهران شدید ترین بروکراسی کشور اجرایی می شود.
وی افزود: یک شهرک صنعتی که مصوب می شود تا به مرحله اجرا برسد، به صورت متوسط ۱۰ سال به طول می انجامد که هیچ جای دنیا همینطور موردی نداریم.
وی با اشاره به شهرک صنعتی پوشاک اظهار داشت: شهرک صنعتی پوشاک که می تواند افتخار کشور باشد و تولید اشتغال و ثروت کند، ۱۵ سال در راه رویه های اداری دستگاه های اجرای گیر افتاده است.
مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران بیان نمود: در حوزه مجوز هم اگر یک واحد صنعتی در فضای موجود بخواهد توسعه بدهد یا محصولی اضافه کند و تولید خویش را افزایش دهد، ماه ها درگیر بروکراسی اداری می شود.
پرنیان بر ضرورت ساماندهی واحدهای صنعتی استان تهران از راه اصلاح قانون محدودیت استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتر تصریح کرد و خاطرنشان کرد: ۵۲۰ لیتر آب به ظرفیت موجود اضافه شده و در حال اجرا می باشد و پنج پست برق ۶۳/۲۰ در دستور کار استان قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه ۵۳۰ هکتار توسعه شهرک های صنعتی استان در دستور کار قرارگرفته است، بیان نمود: بهره برداری از ۱۰۰۰ طرح تا آخر سال در دستور کار قرار گرفته و ۱۵۰۰ طرح صنعتی نیمه فعال فعالسازی خواهند شد.
پرنیان بیان نمود: برق ویلاهای غیر مجاز قطع نمی گردد، ولی برق واحدهای صنعتی قطع می شود درصورتی که باید آخرین جایی که قطع می شود برق تولیدکنندگان باشد.
پرنیان در انتهای سخنان خود تصریح کرد: از تمام تولیدکنندگان به خاطر کمبود و کاستی زیر ساخت های موجود که حق طبیعی آنها می باشد عذرخواهی می کنم.
گفتنی است که مراسم تقدیر از ۴۱ صنعتگر و معدنکار نمونه، معدنکار و صنایع معدنی، ۳۰ واحد صنعتی، یک شهرک صنعتی، یک خوشه صنعتی، ۲ طرح نمونه استانی، یک جوان کارآفرین، یک پیشکسوت معدنی و یک پیشکسوت تشکلی منتخب استان تهران با حضور مقامات کشوری و استانی در محل نمایشگاههای بین المللی برگزار گردید.
منبع:

1399/05/30
11:11:43
5.0 / 5
2009
تگهای خبر: تولید , دستگاه , ساخت , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی