مسیرساز

خروج 2 دستور از صحن شورای شهر به سبب ورود شبانه به دستورجلسه

خروج 2 دستور از صحن شورای شهر به سبب ورود شبانه به دستورجلسه

مسیرساز: برای بار دوم دو دستورجلسه از نوبت بررسی از صحن شورای اسلامی شهر تهران حذف شد.به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، در جریان دویست و هجدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران بررسی طرح تسهیلات تشویقی پشتیبانی از اقتصاد شهری و جهش تولید در مقابل لطمه های ناشی از شیوع ویروس کرونا در شهر تهران در دستور کار اعضای شورای شهر قرار گرفت.
اما این طرح به سبب ورود شبانه دستور جلسه صحن دویست و هجدهم با درخواست بعضی از اعضای شورای شهر تهران از دستور بررسی خارج شد. همین طور اعضای شورای شهر تهران طرحی دیگری را نیز بنا بر این از دستور بررسی خارج کردند.
بررسی طرح گردنگیر شهرداری تهران که استفاده از نتایج مطالعات ترافیک پیش از صدور پروانه برای ساختمان های بزرگ مقیاس نیز به سبب ورود شبانه به دستور جلسه دویست و هجدهم از دستور صحن خارج شد.
در ادامه جلسه، انتخاب دو نفر از اعضای شورای شهر تهران در موضوع ماده ۷ مصوبه (بسته محرک) در شرایط سخت اقتصادی و نیز در شرایط بحرانی ناشی از گسترش ویروس کرونا در دستور کار قرار گرفت.
به سبب ماده ۷ بسته محرک اقتصادی شهرداری تهران در شرایط کرونایی؛ در امتداد اجرای تبصره ۴ قانون اصلاح ماده ۱۰۱ قانون شهرداری ها به شهرداری تهران اجازه داده می شود در مواردی که امکان تامین انواع سرانه و گذرها از زمین مورد تفکیک و افراز میسر نباشد، قدرالسهم خودرا به قیمت کارشناسی و برمبنای اتخاذ تصمیم کمیته ای متشکل از معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان املاک و مستقلات شهردار منطقه مربوطه و دو نفر از اعضای شورای شهر تهران که به انتخاب شورای شهر است را به مالک واگذار نمایند. به سبب این ماده، اعضای شورای شهر تهران آقایان محمد سالاری و مجید فراهانی را بعنوان دو عضو شورای شهر در این کمیته انتخاب کردند.منبع:

1399/03/18
21:49:41
5.0 / 5
2332
تگهای خبر: ترافیك , تولید , ساخت , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی