مسیرساز
در گزارش مسیرساز مطرح شد

ایمنی گود مجاور برج میلاد

ایمنی گود مجاور برج میلاد

به گزارش مسیرساز عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: بعد از 3بازدیدی كه از گود میلاد انجام شد و ارائه سه برداشت فنی تصمیم گرفته شد تا روز چهارشنبه تصمیم مشتركی توسط نماینده شهرداری و نماینده بنیاد تعاون گرفته شود.زهرا نژادبهرام در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت ایمنی برج میلاد و جلسه ای كه در این رابطه در ابتدای هفته برگزار شد، اظهار داشت: بعد از ۳ بازدیدی كه از گود میلاد انجام شد و عرضه سه برداشت فنی توسط شركت قدر نماینده بنیاد تعاون، معاونت عمرانی و سازمان مشاور تصمیم گرفته شد تا روز چهارشنبه تصمیم مشتركی توسط نماینده شهرداری و نماینده بنیاد تعاون گرفته شود.
وی افزود: طی این ۳ روز جلسه ای مشترك بین نمایندگان شركت مشاور و شركت قدر بعنوان نماینده بنیاد تعاون برگزار و راهكارهای مناسب عرضه می شود.
به گفته نژاد بهرام در روز چهارشنبه باید مشخص شود آیا این گود تا سال ۹۸ ایمن است یا خیر. احتیاج به چه اقداماتی دارد و برنامه كوتاه مدت و بلندمدت و برنامه های فنی خویش را در مورد این گود ارائه نماید. این هفته گزارشی در مورد ایمنی این گود عرضه شد و شركت ناظر اعلام نمود گود مجاور برج میلاد تا سال ۹۸ ایمنی های لازم را دارد. شورا در این رابطه پیگیری های لازم را انجام داده و مردم نگرانی در این رابطه نداشته باشند.
این عضو شورای شهر همینطور در مورد ادامه همكاری بنیاد تعاون برای ساخت فاز دوم برج میلاد اظهار داشت: قرار بر این شد تا هفته آینده شركت تعاون ناجا تمایل خویش را در مورد ادامه همكاری با شهرداری در مورد راه اندازی فاز دوم اعلام نماید.
به گزارش مسیرساز به نقل از مهر گود مجاور برج میلاد جز ۲۰۰ گود پرخطر شهر تهران است.
 


منبع:

1398/05/14
14:52:07
5.0 / 5
4433
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی