مسیرساز
رئیس كمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران خواستار شد

استفاده از ظرفیت بانوان نخبه در تمام عرصه ها

استفاده از ظرفیت بانوان نخبه در تمام عرصه ها

مسیرساز: رییس کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران از شناسایی و شبکه سازی تعاونی های زنان در سطح ملی و استانی آگاهی داد و بر لزوم استفاده از ظرفیت بانوان نخبه در تمام عرصه ها تاکید نمود.به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، خاطره استادرضایی در هجدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان تهران اظهار داشت: در امتداد تایید و اجرای فرامین مقام معظم رهبری باید تحکیم امور خانواده را در رأس امور قرار دهیم.

وی افزود: در اتاق تعاون، کمیسیون های تخصصی را در تمام حوزه های تعاونی فعال کردیم و همه اقشار جامعه در قالب تعاونی و غیر از آن می توانند به عنوان ایده پرداز در عرصه های سلامت و ورزش، جوانان و خانواده، سرمایه گذاری و سرمایه پذیری، آموزش، ثبت شرکت های تعاونی و تشکیل تعاونی ها اقدام نمایند.

استادرضایی درعین حال از پیگیری موضوع شناسایی و شبکه سازی تعاونی های بانوان در سطوح ملی و استانی آگاهی داد و اظهار داشت: تعاونی های زنان در بخش مدیریت و اجرا باید با همکاری نهادهای مختلف مورد توجه قرار گیرند.

رئیس کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران تاب آوری و مسئولیت اجتماعی را از خاصیت های ممتاز زنان عنوان نمود و خواهان بهره گیری از ظرفیت بانوان نخبه در تمام عرصه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی شد.

استادرضایی اشاره کرد: نقش بانوان نخبه و توجه مدیران به این قشر که در حوزه های مختلف نقش آفرین بوده و هستند باید جدی گرفته شود.

محمد خانبلوکی - رییس اتاق تعاون استان تهران نیز در این مراسم با اشاره به نقش موثر تعاونی ها در ایجاد اشتغال و کارآفرینی اظهار داشت: تعاونی ها بنگاه های کوچک اقتصادی هستند که بطور مستقیم و غیرمستقیم در اقتصاد فعالیت دارند و در تولید ناخالص داخلی و رونق تولید اثرگذارند.

به گفته وی حل مشکلات تعاونی ها و خدمت رسانی به جامعه تعاونگران در اتاق تعاون استان تهران با قوت و جدیت دنبال می شود.

منبع:

1402/06/29
08:51:29
5.0 / 5
241
تگهای خبر: تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
دوستان مسیرساز
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی