مسیرساز

چند مسکن مهر در خوزستان هنوز تحویل داده نشده است؟

چند مسکن مهر در خوزستان هنوز تحویل داده نشده است؟

به گزارش مسیرساز، خوزستان مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: تا پایان مهرماه سالجاری ۹۰ درصد از معابر مسکن مهر شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر آماده سازی و به بهره برداری می رسد.محمدحسین پناهی فر در نشست شورای مسکن خوزستان که امروز، ۲۶ فروردین ماه در اهواز برگزار شد، با تکیه بر انجام الزامات تسریع در بحث نهضت ملی مسکن اظهار نمود: در زمینه طرح نهضت ملی مسکن باید همه دستگاههای اجرایی متولی دست به دست هم دهند تا عملیات اجرایی ساخت مسکن در سریع ترین زمان ممکن صورت گیرد.

وی ضمن اشاره به اهمیت هم افزایی میان دستگاههای خدمات رسان در تأمین مسکن برای شهروندان اضافه کرد: دستگاههای اجرایی باید نهضت ملی مسکن را اولویت نخست خود قرار دهند و با همگرایی و تعامل در کنار یکدیگر این طرح را در استان به اجرا برسانند.

آماده سازی ۹۰ درصد معابر مسکن مهر خوزستان تا پایان مهرماه

مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: بخش عمده موانع در طرح های مسکن مهر خوزستان تعاونی سازی ها و تفاهمنامه های سه جانبه است که باید در این خصوص تصمیم گیری و نسبت به حل آنها اقدام گردد.

پناهی فر با اشاره به اینکه حدود ۱۷ هزار واحد مسکن مهر هنوز تحویل داده نشده است، اظهار داشت: از سال ۸۹ تا ۹۸ حدود ۵۰ هزار واحد مسکونی و از سال ۹۸ تابحال ۱۰ هزار و ۳۶۰ واحد به متقاضیان تحویل داده شده است.

وی در انتها اظهار داشت: تا پایان مهرماه سالجاری ۹۰ درصد از معابر مسکن مهر شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر آماده سازی و به بهره برداری می رسد.

منبع:

1402/01/26
15:09:28
5.0 / 5
298
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی