مسیرساز
معاون شهردار تهران؛

تغییری در طرح زوج و فرد نخواهیم داشت

تغییری در طرح زوج و فرد نخواهیم داشت

مسیرساز: معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران اظهار داشت: در سه ماهه نخست سال تغییری در طرح زوج و فرد نخواهیم داشت.به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، محسن پورسیدآقایی در گفتگو با بخش خبری شبكه پنج با اشاره به تغییرات بوجود آمده در طرح ترافیك جدید اظهار داشت: بر مبنای مصوبه شورای عالی ترافیك ۶۳ هزار طرح سالیانه توزیع خواهد شد كه از لحاظ نرخ عوارض تفاوتی با افرادی كه به صورت روزانه مجوز ورود به محدوده طرح ترافیك را می خرند ندارد.
وی با تاكید بر اینكه نرخ عوارض ورود به محدوده طرح ترافیك توسط شورای شهر مشخص می گردد اظهار داشت: شورای شهر می تواند به گروه هایی تخفیف دهد اما هم اكنون نرخ های پیش بینی شده برای روزانه و سالیانه تفاوتی ندارد.
معاون شهردار تهران افزود: هم اكنون ۴۰ هزار نفر امكان خرید آرم های طرح ترافیك دارند و ۶۳ هزار مجوز سالیانه هم صادر خواهد شد كه این دو در عوارض نرخ ورود فرقی ندارند اما در صورتی كه سقف ۴۰ هزار آرم روزانه پر شود دیگر مجوز روزانه توزیع نمی گردد.
وی در مورد اجرای طرح ترافیك در محدوده زوج و فرد اظهار داشت: مقرر شد در سه ماه ابتدایی سال این مورد ارزیابی شود و دوباره در شورای ترافیك تهران مورد بررسی قرار گیرد و در ابتدای اجرای طرح جدید در محدوده زوج و فرد تغییری نخواهیم داشت.

1396/10/29
19:18:26
5.0 / 5
4684
تگهای خبر: حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی