مسیرساز
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد

اتمام پروژه های مسكن مهر پیش از آخر دولت

اتمام پروژه های مسكن مهر پیش از آخر دولت

به گزارش مسیرساز خوزستان معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: بنا است که پروژه های مسکن مهر پیش از آخر دولت به پایان برسند و برای تأمین منابع مالی این پروژه ها هیچ مشکلی وجود ندارد.احمد اصغری مهرآبادی در انتها جلسه شورای مسکن خوزستان که امروز ( ۱۵ اردیبهشت ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار نمود: بنا به دعوت استاندار خوزستان، امروز از پروژه های مسکن مهر و اقدام ملی بازدید کردیم و در ادامه از پروژه های آبادان هم بازدید خواهیم کرد.

به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: به دنبال تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اینکه خوزستان به صورت ویژه دیده شود، با همه نیازهای اعلامی مسؤلان استان خوزستان موافق کردیم و اعتبار را تأمین خواهیم کرد تا اجرای پروژه ها با سرعت صورت گیرد.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن اظهار داشت: بنا است که پروژه های مسکن مهر پیش از آخر دولت به پایان برسند و برای تأمین منابع مالی این پروژه ها هیچ مشکلی وجود ندارد. اجرای پروژه های اقدام ملی هم باید سرعت بگیرند.

اصغری مهرآبادی بیان نمود: منابع مورد نیاز را در اختیار مسؤلان استانی قرار خواهیم داد و انتظار می رود به کار سرعت داده شود.

وی ضمن اشاره به تشکیل قرارگاه مسکن در خوزستان، اظهار داشت: این اقدام بسیار پرارزش و عالی است و در پیشبرد امور موثر خواهد بود.

منبع:

1400/02/17
17:55:15
5.0 / 5
498
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی