مسیرساز

انتشار فراخوان نخستین آزمون استخدامی ۱۴۰۰ تا آخر ماه

انتشار فراخوان نخستین آزمون استخدامی ۱۴۰۰ تا آخر ماه

به گزارش مسیرساز فراخوان ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و پارک های علم و فناوری بعنوان نخستین آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ در فروردین ماه جاری اعلام می شود.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، سازمان اداری و استخدامی کشور با ۱۹۸۰ مجوز استخدام برای مراکز آموزش عالی موافقت کرده و سازمان برنامه و بودجه هم ۱۹۵۰ مجوز استخدامی را تأمین اعتبار کرده است.
طبق نیازسنجی وزارت علوم نیروهای مورد نیاز دانشگاه ها، موسسات پژوهشی و پارک های علم و فناوری نزدیک به سه هزار نفر عنوان شده است که به طور عمده در رشته های فنی، تخصصی و آزمایشگاهی استخدام می شوند و در رشته های عمومی جذب نیرو وجود ندارد.
فروردین ماه جاری هم آزمون سراسری استخدام پیمانی غیرهیئت علمی برای کل دانشگاه ها و مراکز پژوهشی برگزار می گردد و افراد پذیرفته شده در آزمون در ماه های اردیبهشت و خرداد مصاحبه های خویش را انجام خواهند داد و در نهایت از اول تیر ماه در مراکز آموزش عالی و پژوهشی مشغول به کار می شوند.
فرآیند برگزاری آزمون استخدامی از راه سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود، بر این اساس در فروردین ماه جاری آگهی استخدام منتشر می شود.
با عنایت به این که یک آگهی استخدام هم در اردیبهشت و خرداد سال آینده برای کلیه دستگاههای سراسر کشور منتشر می شود، بر این اساس برای مراکز آموزش عالی و پژوهشی آزمون جداگانه و اختصاصی برگزار می شود. نیروهای شرکتی هم می توانند در این آزمون شرکت نمایند.1400/01/07
14:35:45
5.0 / 5
851
تگهای خبر: دستگاه , شركت , فناوری , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی