مسیرساز
مدیرعامل رجا اعلام كرد

رعایت كامل پروتكلهای بهداشتی در سفرهای ریلی

رعایت كامل پروتكلهای بهداشتی در سفرهای ریلی

مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا در آستانه سال نو تصریح کرد: باید همه دستورالعمل های بهداشتی در سفرهای ریلی به صورت کامل رعایت شود.به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، محمد رجبی با اشاره به اینکه تمام صنایع در کشور همچون صنعت حمل و نقل ریلی سال بسیار سختی را بخصوص در زمینه اقتصادی پشت سرگذاشتند اظهار نمود: در جریان کامل مشکلات معیشتی کارکنان در مجموعه شرکت هستیم و تمام تلاش خویش را برای تأمین منابع مالی لازم به کار می گیریم تا حقی از کسی ضایع نشود.

وی درباره هزینه ها و درآمد شرکت رجا اضافه کرد: حدود ۵۵۰ میلیارد تومان هزینه داریم در صورتی که تا انتهای سال با نگاه خوشبینانه حدود ۲۵۰ میلیارد تومان درآمد خواهیم داشت این در حالیست که بانک عامل قول داده است طی همین روزها تسهیلات را پرداخت کند.

مدیرعامل رجا ضمن اشاره به افزایش وحشتناک هزینه ها و کسری بودجه ۳۰ تا ۴۰ درصدی شرکت امسال افزود: پیگیری و دریافت بخشی از مطالبات گذشته رجا از شرکت ها، فروش تعدادی واگن فرسوده و دریافت تسهیلات از سازمان تأمین اجتماعی و... برخی منابع مالی در سال ۹۹ بودند که با درایت و هوشمندی مدیران و کارکنان رجا، توانستیم تا حدودی هزینه ها را جبران نماییم.

رجبی کمبود لکوموتیو را یکی از موانع بزرگ جهت راه اندازی قطارهای جدید مسافری عنوان نمود و اظهار داشت: از ۱۵۰ لکوموتیو مسافری زیمنس در کشور حداکثر ۹۵ دستگاه از آن برای نوروز قابلیت استفاده دارد و مابقی هم از لکوموتیوهای غیر مسافری تأمین شدند که باید هم در بخش باری و هم در بخش مسافری مورد استفاده قرار بگیرند و بطور قطع پاسخ گوی نیاز کشور نخواهد بود.

وی با اشاره به اینکه با همه مشکلات، از آینده شرکت غافل نبوده و حدود ۳۰۰ واگن فرسوده را به حال خود رها نکرده ایم، اضافه کرد: کارگاه بازسازی شرکت رجا فعال است و از محل تبصره ۱۸ حدود ۴۵ میلیارد تومان برای بازسازی واگن ها وام گرفته ایم و حدود ۸ واگن هم اخیرا از واگن پارس تحویل گرفته ایم با این امید که بتوانیم سال ۱۴۰۰ را بدون ضعف و پرقدرت شروع نماییم.
1399/12/22
13:13:14
0.0 / 5
706
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی