مسیرساز
نظری:

بودجه سال ۱۴۰۰ رویایی بسته شده است

بودجه سال ۱۴۰۰ رویایی بسته شده است

به گزارش مسیرساز عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: بودجه سال ۱۴۰۰ پایتخت رویایی بسته شده و این بودجه محقق نخواهد شد و تقاضا دارم اعضا یا بودجه را رد کنند یا اینکه بودجه ریزی عملیاتی مشخص کنند.


به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، حجت نظری عضو شورای شهر تهران در تذکر قبل از دستور با تاکید بر اینکه بودجه سال ۱۴۰۰ نسبت به سال جاری قابل بررسی است. اظهار داشت: خیلی منطقی است که پیش از تصویب بودجه سال بعد ببینم چقدر از بودجه سال جاری محقق شده است. وی گفت: بنظر می رسد تا حالا تحقق درآمد بودجه سال ۹۹ نسبت به پیش بینی اولیه کمتر بوده و باید در تصویب بودجه، چراغ راه ما باشد. نظری با اعلان اینکه بررسی انحرافات بودجه را حائز اهمیت می باشد، اظهار داشت: عملکرد بودجه ناشفاف است و بودجه ای که تخصیص یافته در محل بودجه هزینه نمی گردد و این انحراف بودجه به شورا گزارش نشده است. وی افزود: در نحوه کسب درآمد در بعضی موارد شفافیت وجود ندارد و چند ماه پیش شورا فهرستی از اموال شهرداری را منتشر نمود که امکان فروخته شدن دارد اما تنها یک ملک که متعلق به خانه شهرداری بوده که خریدار و مبلغ آن معین نیست فروخته شده است. نظری اظهار داشت: بودجه سال ۱۴۰۰ رویایی بسته شده و این بودجه محقق نخواهد شد و تقاضا دارم اعضا یا بودجه را رد کنند یا اینکه بودجه ریزی عملیاتی مشخص کنند.
وی ادامه داد: سرفصل بودجه ورزش همگانی از بودجه حذف شده و در پیش بینی بودجه مصوبات شورا و برنامه های اولویت محور مشخص نشده است.


منبع:

1399/11/05
13:33:24
0.0 / 5
1020
تگهای خبر: شهردار , شهرداری , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی