مسیرساز

تصویب كلیات طرح اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها در كمیسیون عمران

تصویب كلیات طرح اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها در كمیسیون عمران

سخنگوی كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی و تصویب كلیات طرح اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها در جلسه امروز كمیسیون عمران آگاهی داد.


سید البرز حسینی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون طرح اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها مورد بررسی قرار گرفت و در نهات کلیات آن به تصویب اعضای کمیسیون عمران رسید.
ایشان سپس اظهار نمود: متاسفانه عملکرد کنونی کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری ها به شکلی است که در خیلی از پرونده ها که ساختمان به سبب ساخت و ساز غیرمجاز باید تخریب شوند، با دریافت پول این امر صورت نگرفته و عملا خروجی این کمیسیون، فروش تخلف است.
نماینده مردم خدابنده در ادامه اشاره کرد: در ادامه نیز کلیات لایحه اصلاحات کنوانسیون بین المللی استانداردهای آموزش، صدور گواهینامه و نگهبانی برای دریانوردان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب اعضای کمیسیون رسید. در این کنوانسیون، الگوی واحدی برای آموزش دریانوردان ارائه شده است. این سازمان بین المللی هر ۵ سال یک دفعه کنوانسیون مذکور را اصلاح می کند. در این لایحه اصلاحات صورت گرفته ارائه شده بود.1399/08/27
21:21:11
5.0 / 5
1422
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی