مسیرساز
وزیر راه:

كنارگذر جنوبی تهران باید هرچه سریعتر افتتاح شود

كنارگذر جنوبی تهران باید هرچه سریعتر افتتاح شود

وزیر راه و شهرسازی با حضور در پروژه كنارگذر جنوبی تهران (آزادراه غدیر) در جریان آخرین مراحل پیشرفت این پروژه قرار گرفت.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی بامداد امروز پنجشنبه ۸ مهرماه، با حضور در پروژه کنارگذر جنوبی تهران (آزادراه غدیر) در جریان آخرین مراحل تکمیل و نهایی شدن این پروژه قرار گرفت.

وزیر راه و شهرسازی در جلسه ای با مسؤلان و پیمانکاران این پروژه با اشاره به اهمیت این آزادراه اظهار داشت: این پروژه مهم و بین المللی بخش مهمی از جاده ابریشم است که می تواند نقش مهمی در کاهش مزاحمت بارهای ترانزیتی برای مردم در استان های تهران و البرز داشته باشد.
وی اضافه کرد: بهره برداری از این آزادراه یک اتفاق مهم برای کشور بوده و کاری بزرگ و ماندگار است که در اقتصاد و زندگی مردم نقش خواهد داشت.
این عضو کابینه دولت دوازدهم با تاکید بر اینکه مردم باید در این راه از محیطی امن و مناسب عبور کنند، خاطرنشان کرد: لازم است هرچه سریعتر عملیات باقی مانده تمام و این پروژه آماده بهره برداری شود.
وی اضافه کرد: در همین خصوص لازم است هماهنگی های مورد نظر بابت ساخت مجتمع های بین راهی، جایگاه سوخت، نصب دوربین های ETC، نصب روشنایی ها در همه نقاط به خصوص مناطق تبادلی، نصب مبلمان با کیفیت و انجام خط کشب و آسفالت مناسب صورت گیرد.
اسلامی همینطور در این نشست بر ضرورت هماهنگی های لازم با پلیس راه و دیگر دستگاههای مرتبط برای بهره برداری از این پروژه آزادراهی تصریح کرد.
منبع:

1399/08/09
23:32:41
5.0 / 5
1510
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی