مسیرساز

جزئیات دو فرود اضطراری یك پرواز در فرودگاه مهرآباد!

جزئیات دو فرود اضطراری یك پرواز در فرودگاه مهرآباد!

به گزارش مسیرساز كرمانشاه امروز بعدازظهر هواپیمایی معراج پس از دو بار تلاش خلبان بی نتیجه ماند و نهایتا با دو فرود اضطراری مسافران در فزودگاه مهرآباد منتظر هستند تا ببینند، پرواز بعدی به آنها اعلام می شود یا باید بلیت های شان را پس بگیرند.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، بر مبنای اطلاعات بدست آمده خبرنگار ایسنا از پرواز تهران- کرمانشاه امروز پس از ظهر هواپیمای ایرباس ۳۲۰ شرکت هواپیمایی معراج بعد از دو بار پرواز و دو فرود اضطراری الان مسافران خویش را بدون مشکل در فرودگاه مهرآباد پیاده کرده است تا برای این پرواز تصمیم بگیرد.
این پرواز ۱۳: ۱۰ دقیقه انجام شد و ۱۳: ۳۰ خلبان مجبور شد با فرودی اضطراری به مهرآباد برگردد. همین هواپیما حوالی ساعت ۱۵: ۴۸ دقیقه باردیگر مهرآباد را به مقصد فرودگاه کرمانشاه ترک کرد اما این دفعه هم ۱۰ دقیقه بعد باردیگر فرود اضطراری و البته پیاده کردن مسافران را در مبداء تجربه نمود.
بر مبنای آخرین اطلاعات و اخبار رسیده حال مسافران خوب بوده و هواپیما برای فرود اضطراری مشکل فنی خاصی نداشته است اما به نظر می آید دلیل فرود اضطراری مشکل در سیستم هیدرولیک آن بوده است که البته تنها از هیدرولیک سه گانه یکی از آنها با نقض فنی روبرو شده است اما خلبان طبق پروتکل ها به خاطر حساسیت در سیستم هیدرولیک باید به مهرآباد برمی گشت.
حالا مسافران در فرودگاه مهرآباد منتظرند تا ببیند برای شان پرواز دیگری را به مقصد کرمانشاه برنامه ریزی می کنند یا آنکه این پرواز به کلی کنسل می شود.
منبع:

1399/06/27
00:51:35
5.0 / 5
1419
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی