مسیرساز
مدیر عامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر اعلام كرد

ایجاد اولین مركز بین المللی تیمار حیوانات در بوستان جنگلی چیتگر

ایجاد اولین مركز بین المللی تیمار حیوانات در بوستان جنگلی چیتگر

به گزارش مسیرساز مفاخربان اظهار داشت: در محدوده بوستان جنگلی چیتگر برای اولین مركز بین المللی نگهداری و تیمار حیوانات با رعایت استانداردهای جهانی زیر نظر متخصصان و دامپزشكان پیشبینی شده است.


به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، سید علی مفاخریان با اشاره به همکاری شهرداری منطقه ۲۲ برای واگذاری اراضی مناسب در اجرای پروژه های خدماتی، رفاهی به شرکت ساماندهی، اظهار نمود: در طرح مشارکت مناطق در پروژه های سرمایه گذاری ساماندهی، منطقه ۲۲ بعنوان پیشگام اعلام آمادگی کرده است. در این طرح از ظرفیت های شهرداری مناطق برای ایجاد بازارهای تخصصی و مراکز خدمات رفاهی استفاده خواهد شد.
وی با بیان آمادگی شرکت ساماندهی برای همکاری با منطقه ۲۲ در طراحی و اجرای مشترک پروژه های ساماندهی، اضافه کرد: به زودی مقدمات عملیاتی کردن پروژه ها با سرمایه گذاری بخش خصوصی و مشارکت دی نفعان صورت خواهد گرفت. مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در مورد توسعه بازارهای تخصصی در منطقه ۲۲ تهران خاطرنشان کرد: اولین مرکز همگانی خرید و فروش دوچرخه در کشور با همکاری فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی و اتحادیه صنفی برای عرضه مستقیم انواع دوچرخه و تجهیزات جانبی با مشارکت ذینفعان در این منطقه اجرا خواهد شود. همینطور برای توسعه و بهره وری مراکز تفرجگاهی، زمین مناسبی برای بازارچه گل و گیاه در بوستان جنگلی خرگوش دره در نظر گرفته شده است. مفاخریان افزود: در محله چشمه اولین کارخانه نوآوری خدمات خودرویی با مشارکت شرکت های دانش بنیان و استقرار واحدهای نمونه خدمات خودرو برای عرضه خدمات به شهروندان و هم مسافران بزرگراه تهران - شمال پیشبینی شده است. او در آخر خاطرنشان کرد: در محدوده بوستان جنگلی چیتگر هم برای اولین مرکز بین المللی نگهداری و تیمار حیوانات با رعایت استاندارهای جهانی زیر نظر متخصصان و دامپزشکان پیشبینی شده است.


منبع:

1399/04/22
14:59:15
5.0 / 5
2554
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی