مسیرساز

بج سینه چیست؟

بج سینه چیست؟

مسیرساز: در چند دهه اخیر برخی از طراحان خاص به طراحی آرم برای برند شركت های خاصی اقدام كردند و نتیجه آن به نام بج سینه ، امروزه در بازار بسیار یافت می شود.


بج سینه (نشان سینه ) چیست ؟

در چند دهه اخیر برخی از طراحان خاص به طراحی آرم برای برند شرکت های خاصی اقدام کردند و نتیجه آن به نام بج سینه ، امروزه در بازار بسیار یافت می شود . بج به معنای نوعی قطعه کوچک ،که اغلب از آلیاژی از برنج می باشد ، که آرم و یا اسم شرکت مورد نظر یا برند معروفی بر روی آن حک شده است ، می باشد . به این دلیل به بج سینه معروف شده است که این قطعه فلزی کوچک توسط یک سوزن بسیار کوتاه و یا به وسیله آهنربا های مگنتی به سینه افراد مانند گل سینه متصل می شود ، که نماد کارکنان یا اعضای یک برند و یا شرکت خواهند بود . بج سینه دارای تنوع بسیار زیادی می باشد که طراح هر شرکت یا برند برای آن اقدامات خاصی انجام می دهد . ممکن است بج سینه به صورت طلایی رنگ باشند که در آن ها از آبکاری های طلا استفاده شده است یا به صورت نقره ای رنگ ، که در آن ها نیز از آبکاری نیکل و برخی دیگر که در تهیه آن ها از انواع فلزات استفاده شده است . اما گروهی از بج سینه به صورت رنگی طراحی و تهیه شده اند در این نوع از بج های سینه آرم یا نام سازمان مورد نظر با رنگ خاص آن سازمان طراحی و تولید شده اند . بج سینه نشان دهنده خلاق بودن و مرتب بودن یک سازمان یا برند است . وقتی سازمان خاصی از بج سینه استفاده می کند بیشتر افرادی که در آنجا به فعالیت اداری مشغول هستند همه دارای بج سینه می باشند . بج سینه به نام دیگری نیز شناخته شده است که نشان سینه نام دارد و برخی از افراد بج سینه را با نام نشان سینه می شناسند .

مدال سینه چیست ؟

امروزه بسیاری از تولید کنندگان هدایای تبلیغاتی دست به تولید انواع مدال سینه زده اند . مدال سینه نوعی نماد می باشد که افراد وابسته به سازمان های خاصی از آن ها استفاده می نمایند . اما این مدال ها دارای انواع گوناگون می باشند. مدال سینه را می توان در گروه بج سینه دسته بندی کرد . مدال های سینه به صورت مدال ها اما با طراحی های ویژه ساخته می شوند و توسط ربان کوتاهی می توان از آن ها استفاده کرد . ممکن است مدال سینه به عنوان هدیه دریافت شود که در این مورد مدال جنبه تبلیغاتی داشته است و استفاده از آن به دلخواه فرد صورت می پذیرد . اما برخی از این مدال ها توسط سازمان هایی که فرد در آن سازمان ها مشغول به فعالیت  می باشد ارائه می شود ، که در این صورت در مواقع خاصی ملزم به رعایت استفاده از این مدال خواهند بود . در این مورد می توان برخی از بانک ها را نام برد که کارمندان مشغول به کار در آنجا ( همانطور که در مورد متصدیان بانک اجرا می شود ) از مدال سینه بانک مورد نظر استفاده می نمایند . این نوع از مدال ها بیانگر وابستگی های افراد به مراکز خاص و یا برند خاصی می باشد، همانطور که شاهد خواهید بود امروزه برای هر موضوع خاصی مدال های خاصی در نظر گرفته شده است .

شیلد چیست ؟

برخی از هدایا امروزه به گونه خاصی طراحی شده اند که بسیار ویژه می باشند . برای تقدیر و تشکر از برترین ها گاهی دیده شده که مدال های ارزنده ، کاپ های درخشان و برخی دیگر ، به عنوان هدیه ارزانی می شود . یکی از این هدایای شکیل و زیبا خرید شیلد می باشد . در اینجا به توضیحاتی در خصوص شیلد خواهیم پرداخت که بلکه توانسته باشیم اندکی در معلومات افراد تاثیر گذار شویم . شیلد نوعی از همان مدال ها میباشد که در درون جعبه قرار گرفته ، که مانند مدال های گردن آویز و کاپ های قهرمانی برای تجلیل و قدردانی از برخی از افراد خاص در مسابقات ، همایش ها ، سمینار ها و حتی برخی از جشنواره ها مورد استفاده قرار می گیرد . از این نوع از مدال ها می توان گاهی به عنوان بج سینه یا همان نشان سینه استفاده نمود . اما در بیشتر موارد به دلیل رعایت زیبایی و خاص بودن آن ها ، شیلد را در همان جعبه های خاصی که بسیار ویژه طراحی و تولید شده اند به افراد تقدیم می نمایند . به دلیل زیبایی خاص ساخت شیلد و نیز قابل طراحی بودن آن سفارش شیلد برای بیشتر موضوعات ، امروزه بسیار وسیع شده است . برخی از واحد ها و شرکت ها حتی گاهی برای هدیه دادن به اعضای فعال خود دست به سفارش شیلد می زنند تا در این راستا بتوانند نظر افراد را به اهمیت کار خود جلب نمایند .

لوح تقدیر چیست ؟

در بسیاری از مسابقات به افراد علاوه بر هدایا, لوح تقدیر نیز اهدا می شود . لوح تقدیر انواع بسیار متفاوتی دارد که برای تقدیر ها از افراد ها و نهادهای خاص از آنها استفاده می شود. در بسیاری از مسابقات افراد بسیار تلاش می کنند که بتوانند به لوح تقدیر که در آن مسابقه اهدا می شود , دسترسی پیدا کنند. زیرا برخی از لوح تقدیر ها از سوی مراکزی تهیه و اهدا می شوند که بسیار حائز اهمیت هستند . در لوح تقدیر ها اقدام به تقدیر و تشکر و یا تشویق افراد با کلمات می کنند . در برخی از همایش ها و سمینار ها نیز به افراد خاصی لوح تقدیر هدیه می دهند که آن نیز دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

بسیاری از لوح تقدیر ها دارای محتواهای خاصی می باشند که برای افراد خاص طراحی و تنظیم شده اند . لوح تقدیر ها از زمان های بسیار طولانی مورد استفاده قرار می گرفته اند و برای برخی از آن ها امروزه طراحی های ویژه ای در نظر گرفته شده است که در موارد خاصی از آنها استفاده می کنند . بسیاری از پیشرفت های بزرگ بعد از تشویق های دلنشین برای افراد اتفاق افتاده است . از این رو تشویق ها برای افراد بسیار حائز اهمیت می باشد و برای این منظور طراحان تلاش  بسیاری در جهت پیمودن مسیر های درست تشویق و نیز موثر بودن آن ها نموده اند.

راهنمایی قبل از سفارش:

شما باید پیش از خرید هر چیزی در مورد نکات خرید آن اطلاعات بیشتری داشته باشید تا به بهترین نحو ممکن خرید خود را انجام دهید. در مورد خرید لوح تقدیر – خرید بج سینه – خسرید مدال سینه – خرید لوح شیلد هم باید اطلاعات زیادی داشته باشید تا خرید خوبی را انجام دهید. یکی از مهمترین نکاتی که در مورد خرید لوح تقدیر – خرید بج سینه – خرید مدال سینه – خرید لوح شیلد بسیار مهم است و باید به آن توجه داشته باشید این است که نوع لوح تقدیر و بج سینه – مدال سینه – لوح شیلد خود را مشخص کنید، چرا که هر یک از آنها ویژگی های متنوعی دارند. برخی از آنها برای اداره ها تولید می شوند و برخی دیگر از آنها برای مدارس و یا دانشگاه ها تولید می گردند که شما باید بر اساس نیازی که دارید یکی از آنها را انتخاب کنید و سفارش دهید. همچنین نوشته ها و متن هایی که در لوح های تقدیر می خواهید بنویسید هم بسیار اهمیت دارد و به همین دلیل پیش از اینکه سفارش خود را ثبت کنید بهتر است نوشته ها و متن آن را مشخص کنید.

1399/03/11
21:39:17
5.0 / 5
2384
تگهای خبر: رپورتاژ , بازار , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی