مسیرساز
رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر داد

افتتاح كامل آزادراه رشت – قزوین تا آخر سال

افتتاح كامل آزادراه رشت – قزوین تا آخر سال

به گزارش مسیرساز از گیلان رئیس سازمان برنامه و بودجه، از تخصیص اعتبارات نقدی به پروژه های قابل بهره برداری در سال 99 آگاهی داد و اشاره كرد: این نخستین بار است كه در فروردین ماه برای طرح های مهم اعتبارات نقدی تخصیص می دهیم تا بر طبق برنامه زمان بندی تا آخر سال به بهره برداری برسند.


محمدباقر نوبخت در حاشیه بازدید از باقی مانده آزادراه رشت – قزوین، با اشاره به تعهد و برنامه ریزی دولت جهت افتتاح و بهره برداری از این پروژه تا آخر سال ۱۳۹۹، اظهار نمود: همزمان با شروع سال جدید در فروردین ماه تخصیص اعتبارات نقدی به پروژه باقی مانده آزادراه رشت – قزوین انجام شد.
وی از تخصیص اعتبارات نقدی به پروژه های قابل بهره برداری در سال ۹۹ اطلاع داد و خاطرنشان کرد: این نخستین بار است که در فروردین ماه برای طرح های مهم اعتبارات نقدی تخصیص می دهیم تا برپایه برنامه زمان بندی تا آخر سال به بهره برداری برسند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، با اشاره به وضعیت پروژه باقی مانده آزادراه گیلان برپایه گزارشات فنی و کارشناسی، خاطرنشان کرد: کار به خوبی پیش رفته و انشاءالله در وقت مقرر تکمیل می شود تا دولت و گیلانیان میهمان نواز شرمنده مردم ایران نشوند.
نوبخت، مواهب طبیعی و جاذبه های گردشگری گیلان را سبب علاقمندی مردم به سفر به این استان دانست و افزود: ناتمام بودن آزادراه رشت – قزوین سبب شده مسافران و گردشگران در روزهای تعطیلات ترافیک سنگینی را تحمل کنند.
وی با اشاره به تنگناهای درآمدی دولت، تصریح کرد: هنر دولت این است در شرایطی که نفت ما به فروش نمی رسد و انتشار کرونا و رکود ناشی از آن دریافت مالیات را گرفتار مشکل کرده، بتواند کارهای عمرانی را به انجام برساند.
معاون رئیس جمهور، با اشاره به اینکه آماده افزایش اعتبارات تخصیص یافته به پروژه ها برپایه فهرست بها هستیم، اظهار داشت: در پروژه آزادراه رشت – قزوین به سقف منابع ریالی از پیش گفته شده محدود نیستیم و تامین اعتبارات لازم برپایه نظارت های فنی و کارشناسی را تعهد خود می دانیم.
وی پروژه راه آهن ۷۳۰ کیلومتری چابهار و زاهدان را نیازمند تامین منابع مالی جدید دانست و خاطرنشان کرد: دولت همه منابع را تامین خواهد نمود تا پروژه های عمرانی به بهره برداری برسند.
منبع:

1399/03/08
13:32:29
5.0 / 5
2511
تگهای خبر: ترافیك , سفر , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی