مسیرساز
شهربانو امانی:

نخستین فوتی ها در ناوگان حمل و نقل عمومی بود

نخستین فوتی ها در ناوگان حمل و نقل عمومی بود

به گزارش مسیرساز یك عضوشورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: نخستین فوتی ها را در ناوگان حمل و نقل عمومی داشتیم، امروز در اتوبوسرانی 40 نفر و در مترو 35 نفر از همكاران ما مبتلا به كرونا هستند.


به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، شهربانو امانی در جریان دویست و هفتمین جلسه شورای شهر تهران بعد از سخنان فرمانده ستاد مبارزه با كرونا شهر تهران اظهار داشت: همه ما می دانیم كه سال ۹۸ سال بسیار سختی بود اما متأسفانه گزارش های موجود می گوید امسال دریغ از پارینه است.

وی با اعلان اینكه فرصت سوزی یكی از ضعف های جدی مدیریت كشور است، اظهار داشت: ویروس كرونا مدیریت كشور را به یك مدیریت هماورد فراخواند و با توجه به این كه جمعیت زیادی در تهران حضور دارند، كانون قدرت تصمیم گیر و تصمیم ساز نیز در تهران مستقر است و این كار ستاد فرماندهی كرونا در شهر تهران را سخت تر می كند.

امانی با اشاره به اینكه می توانستیم از فرصت دو هفته ای تعطیلات عید حداكثر استفاده را داشته باشیم، گفت: به دلیلهای گوناگون مدیریتی بر روی كاغذ، ستاد فرماندهی، شما و وزارت بهداشت هستید اما هماهنگی و همراهی آن گونه كه باید دیده نمی گردد و با این لطمه جان وطن در خطر است و نمی دانم چه زمانی باید پاسخگو باشید.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به تلاش شورا برای تعطیلی مهمترین كانون انتقال ویروس كرونا كه حمل و نقل عمومی است اظهار داشت: اما متأسفانه این امر مورد قبول قرار نگرفت و نخستین فوتی ها را در ناوگان حمل و نقل عمومی داشتیم. امروز در اتوبوسرانی ۴۰ نفر و در مترو ۳۵ نفر از همكاران ما مبتلا به كرونا هستند.


منبع:

1399/01/19
23:42:12
5.0 / 5
2903
تگهای خبر: حمل و نقل , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی