مسیرساز

عربستان حضور در محل كار را ممنوع كرد!

عربستان حضور در محل كار را ممنوع كرد!

به گزارش مسیرساز دولت عربستان از كاركنان بخش دولتی و خصوصی خواست تا در خانه باقی بمانند.


به گزارش مسیرساز به نقل از رویترز، بعد از افزایش شمار مبتلایان به كووید-۱۹ در عربستان، دولت حضور كاركنان دولتی و خصوصی در محل كار را جز در موارد ضروری، ممنوع اعلام و لغو پروازهای داخلی و خارجی را تمدید كرد. وزارت كشور عربستان در بیانیهای اعلام نمود: پروازهای داخلی، حركت قطارها و فعالیت اتوبوسها و تاكسیها تا اطلاع بعدی متوقف خواهد بود.
از طرف دیگر با عبور شمار قربانیان كووید-۱۹ از ۱۰ هزار نفر در ایتالیا، نخست وزیر این كشور از آمادهسازی یك بسته حمایتی جدید برای كسب و كارهای فعال در زنجیره تامین و مواد غذایی آگاهی داد. جوزپه كنته با بیان این كه ۴.۳ میلیارد یورو اعتبار در اختیار شهرداری های مناطق مختلف قرار خواهد گرفت، از تخصیص ۴۰۰ میلیون یورو اعتبار برای كسانی كه پول كافی برای خرید مایحتاج روزانه خود ندارند آگاهی داد.
ایتالیا كه بیشترین شمار قربانیان كرونا در جهان را دارد، تابحال ۲۵ میلیارد یورو برای مقابله با این ویروس اعتبار تخصیص داده است. روبرتو گوالتیری، وزیر اقتصاد ایتالیا از اورسلا فون در لین، رئیس كمیسیون اروپا به سبب تاخیر در اجرایی كردن برنامه مشترك مقابله با كرونا در سطح اتحادیه اروپا انتقاد نمود و اظهار داشت: سخنان خانم رئیس اشتباه بود و از شنیدنش متاسف شدم. وی ادامه داد: اروپا به یك طرح مارشال دیگر ( برنامه بازسازی اقتصاد اروپا بعد از جنگ جهانی دوم) بعد از اختتام بحران كرونا نیاز دارد.
در اسپانیا هم پدرو سانچز، نخست وزیر این كشور اعلام نمود جز كاركنان بخشهای ضروری، كلیه شاغلان باید تا دو هفته در منزل خود باقی بمانند. او گفت دستمزد این ایام به كاركنان درانتها ماه پرداخت میشود اما بعد از اختتام بحران كرونا، كاركنان باید به تدریج این ساعات كاری را جبران كنند.
اسپانیا حالا با بیش از ۶۰۰۰ قربانی، دومین كانون مرگبار كووید-۱۹ در جهان شمرده می شود.1399/01/10
14:03:58
5.0 / 5
3404
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی