مسیرساز

ارزانترین و گران ترین پروازهای داخلی بعلاوه جدول

ارزانترین و گران ترین پروازهای داخلی بعلاوه جدول

مسیرساز: بر مبنای آخرین گزارش سازمان هواپیمایی كشوری ارزان ترین پرواز داخلی مربوط به پروازهای كوتاه مانند تهران - خرم آباد و اهواز - شیراز است كه ۱۷۳ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت دارد. همینطور گران ترین پروازهای داخلی مربوط به مسافت های طولانی مانند تبریز - بندرعباس است كه یك میلیون و ۵۶۶ هزار تومان قیمت دارد.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، با وجود شناور بودن قیمت پروازها برای ایجاد رقابت میان آنها دامنه قیمتی تعریف شده است كه در پروازهای داخلی بر مبنای هر ایرلاین و مسیرهای پروازی متفاوت می باشد كه از جانب شركت های هواپیمایی ۱۶ گانه داخلی به سازمان هواپیمایی كشوری اعلام شده است.
در جداول مربوطه كه نرخ نامه تیر ماه آن از جانب سازمان هواپیمایی كشوری انتشار یافته است، پروازهای كوتاه مانند تهران - خرم آباد، تهران - گرگان، تهران - اصفهان و... حداقل نرخ بلیت را دارند كه ۱۷۳ هزار و ۴۰۰ تومان است.
حداكثر قیمت بلیت در پروازهای داخلی مربوط به پروازهای طولانی تری مانند تبریز - بندرعباس، بندرعباس - ساری و تهران - چابهار است كه به ترتیب یك میلیون و ۵۶۶ هزار و ۲۰۰ تومان، یك میلیون و ۴۴۶ هزار تومان و یك میلیون و ۴۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت دارند.
ازاین رو مردم نباید بابت پروازهای داخلی نرخی بالاتر از یك میلیون و ۵۶۶ هزار و ۲۰۰ تومان را پرداخت كنند یا اگر شركت هواپیمایی یا آژانس مسافرتی بلیتی از پروازهای داخلی را بالاتر از این قیمت ها بفروشد باید از راه سازمان هواپیمایی كشوری پیگیری كنند تا ضمن استرداد وجه شان، با متخلفان هم برخورد شود.

1398/05/19
18:41:09
5.0 / 5
4742
تگهای خبر: شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی