مسیرساز
طلایی در گزارش مسیرساز:

مباحث مربوط به شورایاری ها به دور از هیاهوهای سیاسی بررسی شود

مباحث مربوط به شورایاری ها به دور از هیاهوهای سیاسی بررسی شود

مسیرساز: رئیس ستاد هماهنگی شورایاری ها در شورای چهارم اظهار داشت: مباحث مربوط به نهاد شورایاری در فضای علمی، دانشگاهی و رسانه ای، به دور از هیاهوی رایج سیاسی بررسی شود.مرتضی طلایی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این پرسش كه امروز در جلسه بررسی وضعیت شورایاری ها برمبنای اعلام قبلی شركت نكردید اگر در این نشست حضور داشتید چه می گفتید توضیح داد:
تشكیلات شورایاری یكی از پایه های اساسی و مهم مشاركت شهروندان در مدیریت شهری است كه من، افتخار خدمت در این بخش را در كنار منتخبان مردم داشته ام.
طلایی افزود: تقویت و گسترش حضور این نهاد مردمی، جز با تغییر نگرش مدیران در واگذاری امور شهر به مردم ممكن نبوده و بزرگ ترین آفت این نهاد را نیز طمع سیاست ورزان و استفاده سیاسی از شورایاری و شورایاران می دانم. به شخصه مایل بودم در هر نشستی با این هدف شركت نموده و نقطه نظرات خود و خیلی از همكاران شورایاریم را به بوته نقد علمی بسپارم. هر چند باز هم تاكید میكنم كه ورود احزاب و نهادها با هدف تاثیر گذاری و برداشت سیاسی، این نهاد را از اهداف خود دور می دارد و نیكوتر است كه مباحث مربوط به این نهاد، در فضای علمی، دانشگاهی و رسانه ای، به دور از هیاهوی رایج سیاسی بررسی شود.
وی افزود: اعتماد عمومی مهم ترین سرمایه مدیریت شهری برای ایجاد تحول مثبت است و شورایاری، ركنی اساسی برای توسعه اعتماد و جلب مشاركت عمومی و قوه محركه كارآمدی محسوب می شود.


منبع:

1398/03/23
19:02:27
5.0 / 5
4268
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی