مسیرساز

وضعیت قیمت سوخت و بلیت شناورهای مسافری در سال ۹۸

وضعیت قیمت سوخت و بلیت شناورهای مسافری در سال ۹۸

به گزارش مسیرساز معاون امور دریایی سازمان بنادر دریانوردی آخرین وضعیت قیمت سوخت شناورهای مسافری و باری و هم قیمت بلیت شناورهای مسافری را در سال ۱۳۹۸ شرح داد.


هادی حق شناس در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه قیمت سوخت شناورهای مسافری و باری از جانب مجموعه وزارت نفت تعیین می شود، اظهار نمود: سوخت شناورهای مسافری در آب های داخلی به صورت یارانه ای و سوخت شناورهای باری در آب های بین المللی هم با قیمت آزاد محاسبه می شود و تا این لحظه افزایش قیمت سوخت شناورهای مسافری و باری در دستور كار نیست و در این رابطه افزایش قیمتی ابلاغ نشده است.
وی در مورد وضعیت قیمت بلیت شناورهای مسافری امسال هم بیان كرد: در بعضی مسیرها شاهد افزایش قیمت ۲۰ درصدی بلیت شناورهای مسافری برای مسافران غیربومی بودیم و این افزایش مبلغ برای گردشگران لحاظ شد.
معاون امور دریایی سازمان بنادر دریانوردی، اضافه كرد: با اتمام ایام نوروز در بازه زمانی ۲۵ اسفندماه سال قبل تا ۱۵ فروردین ماه سال جاری، شاهد افزایش قیمت بودیم و با اتمام این ایام قیمت ها به حالت قبل بازگشت.
اسحاق اصلاحی-مدیر شركت تعاونی شناورهای مسافری بندر شهیدحقانی- هم در گفتگو با ایسنا با اشاره به اینكه قیمت بلیت شناورهای مسافری از بندرعباس به قشم برای بومیان در روزهای نوروز ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان و برای گردشگران ۲۰ هزار تومان بود، اظهار داشت: با آخر ایام نوروز قیمت بلیت شناورهای مسافری در این راه به مبلغ قبل بازگشته است.
به قول وی پارسال قیمت بلیت شناورهای مسافری حدود ۲۰ درصد افزایش یافته بود ولی امسال خبری از افزایش قیمت در این رابطه نیست.
اصلاحی همینطور با تاكید بر اینكه نباید قیمت سوخت شناورهای مسافری امسال افزایش یابد، تصریح كرد: به صورت حتم با افزایش قیمت سوخت شناورهای مسافری با مشكل مواجه خواهیم شد و امیدوار هستیم كه در این راستا افزایش قیمت اعمال نشود.1398/02/15
19:38:10
5.0 / 5
4270
تگهای خبر: شركت , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی