مسیرساز
مدیر مركز مدیریت راههای كشور به مسیرساز، اعلام كرد

اسامی ۱۱ محور جاده ای مسدود، اخرین وضعیت جاده های شمال

اسامی ۱۱ محور جاده ای مسدود، اخرین وضعیت جاده های شمال

به گزارش مسیرساز مدیر مركز مدیریت راه های كشور ضمن اعلام اسامی ۱۱ محور جاده ای مسدود، آخرین وضعیت ترافیكی محور هراز، چالوس، فیرزوكوه و آزادراه راشت و قزوین را شرح داد.


علی اكبر آشوری در گفتگو با ایسنا در مورد محورهای جاده ای مسدود كشور اظهار نمود: ۱۱ محور شریانی دره شهر- پل دختر، ایلام – مهران، كمربندی دهلران-اهرم – فراشبند، یاسوج – شیراز، آق قلا–كرمان، آق قلا-اینچه برون، آزاد شهر- شاهرود، پلدختر –كوهدشت، محور قدیم خرم آباد-پلدختر، و محور بروجرد-خرم آباد در جهت شمال به جنوب مسدود هستند.
وی با اشاره به وضعیت محورهای شریانی كشور از بعد حمل و نقل كه هم اكنون دارای ترافیك پرحجم و در اغلب موارد روان است؛ در مورد وضعیت ترافیكی محورهای شمال هم اعلام نمود: محور هراز و چالوس به صورت وضعیت ترافیكی محدود در حال تردد است.
مدیر مركز مدیریت راه های كشور با اشاره به وضعیت محور هراز تصریح كرد كه این محور در محدوده های نارنجستان و حد فاصل پنجاب تا بایجان و گزنك و پلور دارای ترافیك سنگین است و بارش هم مشاهده نمی گردد.
آشوری افزود: در محور فیروزكوه مسیر شمال به جنوب در محورهای زیراب، پل سفید و فیروزكوه دارای ترافیك سنگین است و هیچ گونه مداخلات جوی و بارشی مشاهده نمی گردد و مسیر شمال به جنوب محور چالوس هم در محدوده های مرزن آباد، پل دزبن، هزارچم، هریجان، پل زنگوله، گچ سر و سد امیر كبیر شاهد ترافیك سنگین هستیم و برف هم به صورت پراكنده در محدوده تونل كندوان قابل رؤیت است.
وی افزود: آزاد راه رشت – قزوین هم حد فاصل سراوان تا امام زاده هاشم و محدوده های عوارضی، رودبار، و ملأ علی شاهد ترافیك سنگین هستیم و بارش جوی هم مشاهده نمی گردد.1398/01/16
18:07:18
5.0 / 5
5050
تگهای خبر: ترافیك , تردد , حمل و نقل , مرز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی