مسیرساز
در جلسه شورا مطرح شد؛

تذكر عضو شورا درباره فوت یكی از كارگران شهرداری تهران

تذكر عضو شورا درباره فوت یكی از كارگران شهرداری تهران

مسیرساز: عضو شورای شهر تهران، از شهردار تهران خواست دلیل عدم بكارگیری تجهیزات ایمنی از جانب كارگران را بررسی كند.به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، افشین حبیب زاده در نود و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذكری با اشاره به فوت یكی از كارگران شهرداری در هفته گذشته، اظهار داشت: حدود ساعت ۵: ۳۰ صبح سه شنبه اول آبان یكی از پاكبان های ناحیه سه شهرداری منطقه دو تهران در راه خط ویژه شمال به جنوب بزرگراه شهید چمران در نزدیكی پل بزرگراه شهید حكیم در حال انجام وظیفه بود كه با خودروی سواری كه به مسیر خط ویژه وارد شده بود برخورد و بر اثر شدت ضربه وارد شده، فوت می كند.
رئیس فراكسیون كارگری شورای اسلامی شهر تهران ضمن عرض تسلیت و ابراز هم دردی با خانواده متوفی، متذكر شد: به باعث گزارش مسئولان راهنمایی و رانندگی، متوفی در حین انجام وظیفه از تجهیزات ایمنی و علائم اخطار دهنده برخوردار نبوده است. ضروری می باشد شهردار تهران برای پیشگیری و جلوگیری از تكرار چنین حوادث ناگواری، دلایل عدم استفاده از تجهیزات مناسب را بررسی و در صورت قصور یا تقصیر با متخلفان برخورد كند.
رئیس كمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران اظهار نمود: برابر اعلام شفاهی مسئولان ذی ربط، متوفی تبعه كشور افغانستان بوده، كه به رغم نداشتن مجوز اشتغال، از جانب شركت پیمانكاری طرف قرارداد با شهرداری، بكار گرفته شده بود. ضروری می باشد شهردار نسبت به تحلفات صورت گرفته از شركت های پیمانكاری طرف قرارداد شهرداری در بكارگیری غیرقانونی از افراد فاقد مجوز اشتغال، پیگیری و برخورد قانونی مقتضی برابر مقررات انجام دهد.

1397/08/06
15:33:20
5.0 / 5
4348
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی