مسیرساز
محدودیت های ترافیكی آخر هفته اعلام شد

تداوم محدودیت ها در جاده های شمالی

تداوم محدودیت ها در جاده های شمالی

مسیرساز: وزارت راه و شهرسازی جزئیات محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیكی چهارشنبه ۲۵ تا شنبه ۲۸ مهرماه را اعلام نمود.به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، بر این اساس تردد موتورسیكلت از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه تا ساعت ۶ بامداد روز شنبه در محورهای چالوس، هراز، فیروزكوه و تهران- سمنان- مشهد ممنوع می باشد.

در طول این مدت محدودیت های ترافیكی استان های شمالی هم ادامه خواهد داشت. بر این اساس از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه از كرج به مرزن آباد تردد انواع وسایل نقلیه ممنوع می باشد و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز تردد از مرزن آباد به سمت كرج یك طرفه خواهد بود.

در آخر هفته پیش رو، تردد انواع وسایل نقلیه سنگین در محور چالوس ممنوع می باشد و در محور هراز هم تردد كامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همینطور از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه ممنوع خواهد بود.

پنج محور رامیان به شاهرود، شمشك به دیزین، ایلام به اسلام آباد غرب، پونل به خلخال و املش به اطاقور به علت مداخلات جوی تا اطلاع ثانوی مسدود خواهند بود. همینطور در طول این مدت در آزادراه تهران- كرج و محورهای چالوس و تهران- قم به علت عملیات كارگاه جاده ای در بعضی نقاط محدودیت هایی برای تردد وجود خواهد داشت.

وزارت راه و شهرسازی همینطور آمار تردد جاده ای در ۲۴ ساعت گذشته را اعلام نموده كه حاكی از افزایش ۱.۲ درصدی ترددها در روز اخیر بوده است. در این زمان آزادراه كرج به تهران با ثبت بیشتر از ۱۲۸ هزار تردد پرترافیك ترین جاده بوده و بعد از آن آزادراه های كرج به قزوین، قزوین به كرج، تهران به كرج و ساوه به تهران قرار گرفته اند.


1397/07/25
17:30:16
5.0 / 5
4529
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی