مسیرساز
معاون شهردار اهواز:

جمعیتی به اندازه یك استان به اهواز اضافه شده است

جمعیتی به اندازه یك استان به اهواز اضافه شده است

مسیرساز: اهواز - معاون شهرداری اهواز با اخطار نسبت به توسعه حاشیه نشینی در این شهر اظهار داشت: در مدت اخیر جمعیتی به اندازه یك استان به اهواز اضافه شده است.به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، علیرضا عالیپور پیش از ظهر امروز در شورای سلامت استان خوزستان اظهار نمود: یك گروه دانش بنیان هستند كه ادعا دارند در سفر خود به خوزستان در روزهای نوروز سامانه های بارش زا را با استفاده از ربایش می توانند وارد استان خوزستان كنند.
وی اضافه كرد: این گروه دانش بنیان از قبل بارندگی این ادعا را داشتند و تقاضا داریم كه ادعای آنها در سطح علمی بررسی و در صورت تأیید همكاری با آنها در دستور كار قرار بگیرد.
عالیپور بیان كرد: این گروه همینطور ادعا دارد كه می تواند خاك فرسایش یافته را به هوموس تبدیل كنند؛ تقاضا داریم كه این ادعای آنها هم به صورت علمی بررسی شود.
معاون شهردار اهواز همینطور اظهار داشت: توسعه در ساخت و سازهای غیرمجاز در غرب جاده اهواز ـ خرمشهر یكی از مشكلات است كه عدم رعایت بهداشت، مشكلات و معضلات، صدمه های اجتماعی و غیره را به دنبال دارد.
عالیپور اضافه كرد: نمی توانم بگویم یك شهر به اهواز اضافه می گردد بلكه یك استان در حال افزوده شدن به اهواز است؛ هرچقدر خدماتی به آنها عرضه شود اشتیاق برای توسعه این ساخت و سازها افزوده می شود.
تقاضا داریم تا دستگاه های متولی رسیدگی لازم را برای مقابله با این ساخت و سازهای غیرمجاز داشته باشند.

1397/01/26
14:58:59
5.0 / 5
4514
تگهای خبر: ساخت , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی