مسیرساز
شهردار مستعفی تهران گفت:

جزئیات ۱۲پرونده تخلف دوره مدیریت گذشته محرمانه است

جزئیات ۱۲پرونده تخلف دوره مدیریت گذشته محرمانه است

مسیرساز: شهردار مستعفی تهران اظهار داشت: جزئیات ۱۲ پرونده تخلف مدیریت گذشته محرمانه است و قوه قضاییه در صورت رسیدگی می تواند جزئیات آن را منتشر كند.به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، محمدعلی نجفی در آخرین حضور خود در نشست فصلی مدیران شهرداری در جمع خبرنگاران در مورد اینكه جزئیات ۱۲ پرونده تخلفی كه به قوه قضائیه ارسال كرده است، چیست؟ اظهار داشت: نمی توانم در مورد این پرونده ها اطلاعات بدهم زیرا محرمانه هستند و در صورتی كه قوه قضائیه به آنها رسیدگی كند كه به نظر می رسد تابحال رسیدگی نكرده است، جزئیات آن منتشر خواهد شد.
وی در پاسخ به پرسشی در خصوص اینكه پیش بینی می كند آیا شهردار بعدی به علت حاشیه ها و فشارهایی كه وجود دارد به همان بیماری كه وی به آن مبتلا شده دچار خواهد شد، اظهار داشت: من پیشگو نیستم و امیدوارم شهردار بعدی بتواند در سلامت كل دوره را بپیماید.
نجفی در پاسخ به این پرسش كه آیا در سمت دیگری مشغول بكار خوهد شد به شوخی اظهار داشت: چند كلان شهر اروپا كم دارند، شاید بروم آنجا!
وی اضافه كرد: در صورتی كه معالجاتم تمام شود امكان اینكه در سمتی به جز شهرداری تهران مشغول بكار شوم وجود دارد.
نجفی درباره شهردار شدن هاشمی و این گمانه زنی كه هیچ كس بیشتر از شش ماه در شهرداری دوام نمی آورد، خاطرنشان كرد: امیدواریم هركس كه شهردار شود تا آخر دوره باقی بماند و شهردار شدن هاشمی از مواردی است كه شورا در مورد آن تصمیم بگیرد.

1397/01/22
15:08:12
5.0 / 5
4538
تگهای خبر: شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی