مسیرساز
معاون مسكن و ساختمان اداره كل راه و شهرسازی استان خبر داد

برنامه ریزی برای افزایش تولید مسکن در آذربایجان شرقی

برنامه ریزی برای افزایش تولید مسکن در آذربایجان شرقی

به گزارش مسیرساز، آذربایجان شرقی معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی اعلام نمود: با عنایت به شعار سال ۱۴۰۳ در خصوص جهش تولید، افزایش تولید مسکن را در اولویت برنامه اجرایی سال قرار داده ایم.


بابک نجفیان ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص جهش تولید اظهار نمود: طرح نهضت ملی مسکن یکی از طرح های موثر در اقتصاد کشور و افزایش تولید است و ازاین رو اهمیت بخشی به آن در جهش تولید اثرگذار خواهد بود.
ایشان در ادامه اظهار داشت: تأمین مسکن حمایتی ویژه اقشار کم برخوردار یکی از دغدغه های مهم دولت مردمی سیزدهم بود و همواره هم مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است و ازاین رو طرح نهضت ملی مسکن با جدیت تمام در سطح کشور و هم استان آذربایجان شرقی در حال اجرا می باشد.
وی تصریح کرد: طرح نهضت ملی مسکن با مشارکت مستقیم مردم صورت می گیرد و با عنایت به تاثیرگذاری مهم آن بر بازار مسکن، اقتصاد کشور و رونق تولید، میتوان آنرا مطابق با شعار سال جدید در خصوص «جهش تولید با مشارکت» مردم دانست.
به گزارش مسیرساز به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی، معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان ضمن تاکید بر توجه ویژه دولت به این طرح تشریح کرد: مجموعه راه و شهرسازی استان افزایش تولید مسکن حمایتی در چارچوب نهضت ملی را بعنوان یکی از اولویت های برنامه اجرایی سالجاری قرار داده است و با تمام توان و بهره گیری از کلیه پتانسیل های بخش های مرتبط استانی، در این خصوص تلاش خواهد نمود.1403/01/13
14:59:26
5.0 / 5
92
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی