مسیرساز

برنامه افزایش ظرفیت تولید روزانه پارس در سال 1403

برنامه افزایش ظرفیت تولید روزانه پارس در سال 1403

به گزارش مسیرساز، با برنامه ریزی صورت گرفته، ظرفیت تولید محصول پارس، از روزانه ۴۰۰ دستگاه در شروع سال کاری ۱۴۰۳، در کم تر از دوماه به ۷۰۰ دستگاه در روز خواهد رسید.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، به نقل از ایران خودرو، به منظور افزایش ظرفیت تولید محصول پارس و فراخوان متقاضیان طبق اولویت بندی سامانه یکپارچه، با هماهنگی با شبکه تأمین و قطعه سازان این خودرو، گروه صنعتی ایران خودرو ظرفیت تولید روزانه را از ۴۰۰ دستگاه از آغاز سال جاری، به تدریج به ۷۰۰ دستگاه در کم تر از دو ماه خواهد رساند.
این اقدام ایران خودرو پیرو تمدید مجوز تولید پارس از جانب سازمان ملی استاندارد برای بهار سال جاری صورت گرفته است.
بدین سان با افزایش ظرفیت خطوط پارس در پایگاه های تولیدی ایران خودرو، تولید این محصول طبق مجوز صادره با حداکثر ظرفیت تولیدی که تابحال وجود داشته، ادامه می یابد.
پیش از این مبحث توقف یا ادامه تولید پژو پارس به کلافی سردرگم بین سه نهاد مرتبط سازمان استاندارد، ایران خودرو و وزارت صمت تبدیل گشته بود که در اطلاعیه اسفندماه 1402 این گروه خودروساز آمده بود: بر مبنای اطلاعات رسیده به ایران خودرو، امکان تولید خودرو پارس در بهار سال آینده فراهم شده و بر همین اساس، بزودی متقاضیان ثبت نام کننده در سامانه یکپارچه برپایه اولویت های اعلامی این سامانه فراخوان شده و ثبت نام از آنان صورت خواهد گرفت.1403/01/10
15:05:17
5.0 / 5
123
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی