مسیرساز

جذب ۱۲۸۰ تن قیر رایگان برای بازآفرینی شهری خوزستان

جذب ۱۲۸۰ تن قیر رایگان برای بازآفرینی شهری خوزستان

به گزارش مسیرساز، خوزستان معاون بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: برای اجرای پروژه های بازآفرینی شهری استان در محلات هدف یک هزار و 280 تن قیر رایگان جذب و در اختیار شهرداری های استان قرار گرفت.محمد جامع در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به جذب سهمیه قیر رایگان برای بحث بازآفرینی شهری در خوزستان اظهار داشت: برای اجرای پروژه های بازآفرینی شهری استان در محلات هدف یک هزار و ۲۸۰ تن قیر رایگان جذب و در اختیار شهرداری های استان قرار گرفت.

وی با اعلان اینکه این مقدار قیر دارای ارزش ریالی بالایی است و کمک خوبی به اجرای پروژه های بازآفرینی شهری می کند، اضافه کرد: این میزان قیر در امتداد بهسازی و روکش آسفالت معابر و خیابان ها به شهرداری های ۷ شهر استان اختصاص یافته و تحویل داده شده است.

معاون بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی خوزستان اشاره کرد: شهرستان اهواز با ۶۸۰ تن قیر بیشترین مقدار را به خود مختص کرده است. همین طور شهرستان های شیبان با ۲۰۰ تن و هندیجان با ۱۲۵ تن قیر بعد از اهواز به ترتیب بیشترین سهمیه دریافت قیر را به خود اختصاص داده اند.

جامع افزود: سهمیه قیر بازآفرینی شهری خوزستان به شهرهای اهواز، شیبان، هندیجان، حمیدیه، لالی، هفتکل و گتوند اختصاص یافته است.

معاون بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی خوزستان اشاره کرد: اجرای پروژه های بازآفرینی شهری در استان در محلات هدف بازآفرینی شهری استان مطابق با برنامه ششم توسعه کشور مصوب شد و این برنامه ها از سال ۹۷ در دستور کار قرار گرفته است.

منبع:

1401/12/22
12:35:52
5.0 / 5
302
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی