مسیرساز
در پی انتشار فیلم درگیری در پرواز نجف – تهران

قشم ایر: مهمانداران با مسافران درگیر نشدند

قشم ایر: مهمانداران با مسافران درگیر نشدند

به گزارش مسیرساز، پرواز امروز نجف - تهران در فرودگاه امام خمینی (ره) با درگیری همراه بود که بر مبنای تصاویر انتشار یافته بین میهماندار و مسافران صورت گرفته است که هواپیمایی قشم ایر اعلام نمود: این درگیری از جانب مهانداران صورت نگرفته است.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، در پرواز امروز نجف – تهران حاشیه هایی صورت گرفت که تصاویر و ویدیوهای آن در فضای مجازی منتشر و به اصطلاح وایرال شده است.
در فیلمهای انتشار یافته تصاویری از درگیری در کابین پرواز هواپیمای شرکت هواپیمایی قشم ایر وجود دارد که در توضیحات آن نوشته شده میهمانداران این شرکت هواپیمایی با مسافران درگیر شدند و این درگیری در حالی اتفاق افتاده که این پرواز شش ساعت تاخیر داشته است.
میراکبر رضوی – سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری – در اینباره به ایسنا اظهار داشت: بمحض اطلاع از بروز این اتفاق پیگیری های لازم در سازمان هواپیمایی کشوری صورت گرفته و بمحض حصول نتیجه آنرا به اطلاع مردم می رسانیم.
اطلاعات به دست آمده خبرنگار ایسنا تا این لحظه نشان داده است که پرواز امروز نجف – تهران شرکت هواپیمایی قشم ایر به علت تاخیر با اعتراض مسافران روبرو شده و در نهایت بعد از ورود هواپیما در فرودگاه امام خمینی (ره) آنها حاضر به پیاده شدن از هواپیما نشده اند و در نهایت این درگیری اتفاق افتاده است.
صابر نوروزی - مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم ایر - در رابطه با این اتفاق به ایسنا اظهار داشت: پرواز امروز شرکت هواپیمایی قشم ایر از نجف به تهران به علت تاخیر در پرواز قبلی با وقفه ای حدود شش ساعته انجام شد.
وی افزود: پرواز قبلی این هواپیما در دوبی به علت بدی آب و هوا حدود ۱۱ ساعت دیرتر انجام شد که البته این تاخیر تنها مختص به پرواز قشم ایر نبود و شرکتهای هواپیمایی بسیاری در فرودگاه دوبی با این مشکل رو به رو شده اند.
مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم ایر اضافه کرد: مسافران در پرواز نجف – تهران به علت تاخیر شش ساعته عصبانی شده بودند و با وجود پذیرایی که از آنها صورت گرفته بود در زمانی که به فرودگاه مهرآباد شده بود حاضر به پیاده شدن از هواپیما نشدند.
نوروزی اظهار داشت: در این میان امنیت پرواز به علت مقاومت مسافران برای ترک کردن هواپیما، ورود کرد و مسافران را از هواپیما پیاده کرد که در نهایت درگیری در این میان صورت گرفت اما همه مهمانداران این پرواز خانم بودند و هیچ مردی در خدمه پروازی حضور نداشت که بخواهد با مسافران درگیر شوند. البته در این میان رئیس ایستگاه قشم ایر در فرودگاه امام خمینی (ره) هم توسط مسافران مورد ضرب و شتم قرار گرفته و هواپیما هم صدمه دیده است.
1401/05/25
10:05:33
5.0 / 5
172
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی