مسیرساز
معاون استاندار تهران عنوان كرد

تغییر كاربری زمینهای كشاورزی تهران با مجوزهای صوری

تغییر كاربری زمینهای كشاورزی تهران با مجوزهای صوری

مسیرساز: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به ضرورت مقابله با ساخت و سازهای بدون مجوز بر نظارت دقیق سازمان جهاد کشاورزی بر مجوزهای سازمان نظام کشاورزی تاکید نمود.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، عبدالرضا چراغعلی در نخستین جلسه کارگروه زیربنایی سال ۱۴۰۰ با اشاره به لزوم مقابله با ساخت و ساز های بدون مجوز اظهار داشت: برخی افراد با گرفتن مجوزهای صوری، مبادرت به تغییر کاربری زمینهای کشاورزی و ساخت و ساز در این زمین ها می کنند.

وی اضافه کرد: مطابق بررسی های صورت گرفته تعدادی از افراد سودجو با توجیه ایجاد اشتغال و ستاندن برخی مجوزها از سازمان جهاد کشاورزی و تایید سازمان نظام کشاورزی نسبت به ایجاد سازه های غیرمتعارف، تغییر کاربری اراضی کشاورزی و ساخت و ساز بدون مجوز اقدام می کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران اشاره کرد: جهاد کشاورزی باید نسبت به نظارت دقیق بر عملکرد نظام کشاورزی اقدام نماید.

معاون استاندار تهران در بخش دیگری از این جلسه اشاره کرد: با ایجاد پارک علمی و فناوری در شهر جدید پردیس و همین طور ساخت شهرک سینمایی که به پیشنهاد صدا و سیما بود، موافقت شد.

به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، مصوبات کارگروه زیربنایی بعد از تصویب در شورای برنامه ریزی استان به دستگاه های اجرائی ابلاغ و ضمانت اجرائی خواهد داشت.
منبع:

1400/01/29
15:02:56
5.0 / 5
631
تگهای خبر: دستگاه , ساخت , فناوری , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی