مسیرساز

۱۰ هزار گل لاله در منطقه دو پایتخت شكوفا شد

۱۰ هزار گل لاله در منطقه دو پایتخت شكوفا شد

به گزارش مسیرساز بیشتر از ۱۰ هزار پیاز گل لاله که اواخر سال قبل در میادین و بوستان های سطح منطقه دو کاشته شده بود با آغاز فصل بهار شکفته شد.


به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، علی اکبر کریمی پور، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اشاره به اینکه ایجاد فضایی رنگین و پرنشاط همزمان با بهار ۱۴۰۰ از اولویت های مدیریت شهری منطقه بود اظهار داشت: در همین راستا همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار، بیشتر از ۱۰ هزار پیاز لاله دارای رنگ ها و اشکال متنوع در میادین و بوستان های منطقه کاشته شد که با روییدن آنها فضاهای سبز منطقه چهره ای دیدنی و زیبا پیدا کرد. ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: کاشت پیازهای لاله در رنگ بندی های متفاوت و زیبا انتخاب و اجرا شده است تا شهروندان هم زمان با فرا رسیدن بهار شاهد شکفتن هزاران گل لاله باشند.
کریمی پور اظهار داشت: به منظور افزایش نشاط فضای شهری و آراستگی بصری، و در جهت اجرای عملیات زیباسازی مناظر شهری، ۳۰ نقطه از بزرگراه ها و بوستان های منطقه با کاشت رنگ های مختلف از گل های فصلی بنفشه، میناچمنی و شب بو فرش شد. وی اظهار داشت: عمر گل های لاله تا اواخر اردیبهشت ماه خواهد بود و بعد از آن گل های فصلی جایگزین لاله ها می شوند.

1400/01/22
21:17:16
5.0 / 5
941
تگهای خبر: بزرگراه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی