مسیرساز
حناچی:

ثبت نام بیشتر از ۳ میلیون نفر در تهران من

ثبت نام بیشتر از ۳ میلیون نفر در تهران من

شهردار تهران با اشاره به اینکه پارسال سه میلیون نفر در سامانه تهران من ثبت نام کردند، اظهار داشت: روزانه ۲۵۰ نفر از این خدمات استفاده کردند.به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، پیروز حناچی شهردار تهران در «جشن ملی پرچم» اظهار نمود: ما علاوه بر کرونا ویروس، با ویروس تحریم هم پارسال جنگیدیم. کادر درمان نه تنها خودشان با این ویروس درگیر بودند، بلکه نگران خانواده شان هم بودند.
وی افزود: پس از کادر درمان، نظام مدیریت شهری درگیر این ویروس منحوس شد و همکاران ما بخصوص همکاران ما در قسمت خدمات و حمل و نقل درگیری های جدی با این ویروس داشتند.
شهردار تهران اضافه کرد: ما سعی کردیم از این فرصت به خوبی برای هوشمند کردن تهران استفاده نماییم و هوشمند کردن تهران را با شتاب بیشتری دنبال نماییم.
حناچی اظهار داشت: بعنوان مثال، سال هال بود که بانک مرکزی به دنبال استفاده کمتر از اسکناس بود اما موفق نمی شد و دیدید که پارسال برای پیشگیری از انتقال این ویروس، مردم دیگر علاقه ای به استفاده از اسکناس نداشتند.
شهردار تهران بیان نمود: پارسال سه میلیون نفر در سامانه «تهران من» ثبت نام کردند و روزانه ۲۵۰ نفر از این خدمات استفاده کردند.
وی در انتها اظهار داشت: تجهیزاتی را که برای نیازهای داخلی لازم داشتیم، توانستیم با اتکا بر توان داخلی تکمیل نماییم و امروز اعلام می کنم وابستگی ما به خارج از کشور کمتر از ۱۵ درصد است که البته امیدواریم تولیدات داخل به تولید انبوه برسد.

1400/01/14
13:01:30
5.0 / 5
601
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی