مسیرساز
سروری:

شورای شهر بعدی تهران باید مدیریت شهری را بیدار كند

شورای شهر بعدی تهران باید مدیریت شهری را بیدار كند

مسیرساز: دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اظهار داشت: شورای شهر تهران ۱۴۰۰، یک تکلیف مهم و فوری دارد و آن بیدار کردن مدیریت شهری و بازگشت آن به ریل خدمت رسانی به مردم است.به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، پرویز سروری دبیرشورای ائتلاف نیروهای انقلاب که روز گذشته در انتخابات ششمین دوره شورای شهر تهران ثبت نام با اشاره به اینکه تهران به مثابه پایتخت ایران نیازمند یک تحول همه جانبه و ضروری دارد تا از نتایج این خواب مدیریتی چهار ساله که گرفتار آن بوده خلاص شود، اظهار داشت: مهم ترین دستور کار شورای شهر تهران ۱۴۰۰ باید بازگشت به روزهای پرشکوه با خدمت صادقانه باشد. روزهایی که تهران را به یک کارگاه بزرگ از پروژه های کلان عمرانی در حوزه های مختلف شهری تبدیل نموده بود.
وی تصریح کرد: شورای شهر تهران ۱۴۰۰، در مقابل همشهریان مظلومی که چهار سال است شاهد رکود و خمودگی و تعطیلی از جانب اداره کنندگان شهر بوده اند، یک تکلیف مهم و فوری دارد و آن بیدار کردن مدیریت شهری و بازگشت آن به ریل خدمت رسانی به مردم است.
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به اینکه لیاقت مردم تهران خیلی بیشتر از وضع نابسامان و خموده فعلی است، اضافه کرد: مردم تهران حق دارند در حوزه های مختلفی چون حمل و نقل و ترافیک، محیط زیست و فضای سبز، فناوری اطلاعات و شهر هوشمند شاهد تحول در محیط پیرامون خود باشند.
سروری اظهار داشت: این تحول هم جز با طراحی کارشناسانه نظام مسایل تهران بر پایه فرایند مشارکت جویانه همه نخبگان و دلسوزان و آغاز تحول در مدل خدمت رسانی به شهروندان محقق نخواهد شد.

1399/12/27
19:15:01
0.0 / 5
801
تگهای خبر: ترافیك , حمل و نقل , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی