مسیرساز
با حكم وزیر راه و شهرسازی

رئیس سازمان راهداری تغییر نمود

رئیس سازمان راهداری تغییر نمود

مسیرساز: وزیر راه و شهرسازی در حکمی داریوش امانی را بعنوان عضو، رئیس هیأت عامل و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای منصوب نمود. قبل از این عبدالهاشم حسن نیا این سمت را عهده دار بود.به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در حکمی داریوش امانی را بعنوان عضو و رئیس هیات عامل و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای منصوب نمود.

وزیر راه و شهرسازی در حکم خود با استناد به صورت جلسه مجمع عمومی در چهارم اسفند ماه ۱۳۹۹ با اشاره به برنامه های وزارت راه و شهرسازی در سازمان راهداری در ۱۴ بند تصریح کرده است: پیگری اجرای طرح جامع حمل و نقل در بخش جاده ای، ارتقای خدمات حمل و نقل مسافر به ویزه با رویکرد توسعه خدمات درب به درب و افزایش رضایت متقاضیان و ایجاد رقابت سالم و مبتنی بر توانمندسازی و ارتقای عملکرد شرکت های حمل و نقل با رویکرد برندسازی و درجه بندی آنها مورد نظر است.

وزیر راه و شهرسازی در حکم انتصاب معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تاکید کرد: ایجاد و استقرار نظام برنامه محور برای اولویت بندی طرح ها و پروژه های نگهداری شبکه های شریانی با بهره گیری از سامانه داده محور مدیریت راه ها، ابنیه با هدف بهینه تخصیص منابع موجود، بهسازی، نگهداری برنامه محور شبکه راه های فرعی و روستایی با رویکرد توسعه متوازن سکونتگاه های روستایی کشور مد نظر است.

اسلامی افزود: بهبود فضای کسب وکار و تهیه و تدوین طرح ها و برنامه های ایجاد رونق اقتصادی بخش حمل و نقل جاده ای با هدف جلب رضایت ذی نفعان، ارائه و پیگیری اجرای طرح های عملیاتی با رویکرد افزایش راندمان در کارهای حمل و نقل جاده ای کشور و ارتقای کیفیت ارائه خدمات از دیگر موارد است.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه حکم انتصاب معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بر برنامه ریزی و ساماندهی و تمرکز امور مربوط به سیستم های حمل و نقل هوشمند و ارتقای بهینه فرآیندهای موجود با بهره گیری از فن آوری نوین نیز تاکید کرده است.

داریوش امانی قبل از این سوابق قائم مقامی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، عضو هیئت عامل و معاون حمل و نقل این سازمان، مدیر مرکز مدیریت راه های کشور، مدیرکلی دفتر حمل و نقل کالا، مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان های قم، اصفهان و هرمزگان را در کارنامه خود دارد.منبع:

1399/12/12
20:57:11
0.0 / 5
1184
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی