مسیرساز
شهردار منطقه یك:

مركز فناوری شهر هوشمند در شمال تهران وارد فاز اجرائی شد

مركز فناوری شهر هوشمند در شمال تهران وارد فاز اجرائی شد

مسیرساز: مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند با هدف بسترسازی برای کاربردی کردن نوآوری و فناوری در منطقه یک و شناسایی نخبگان و صاحب نظران این حوزه، در موزه پروفسور حسابی وارد فاز اجرائی شد.


به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک گفت: موزه پروفسور حسابی بعنوان یکی از مراکز شمال تهران در حال تبدیل شدن به مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند است که عملیات اجرائی آن بمنظور فراهم نمودن بستر لازم جهت فعالیت استارتاپ ها، شروع شده است. وی اشاره کرد: عملیات بازسازی، تعمیر و تجهیز طبقه چهارم این موزه شامل کفسازی، نصب شیشه های سکوریت، تأسیسات و تجهیزات برقی و همین طور افزایش دو دستگاه آسانسور بمنظور جابجایی موزه موجود از طبقه سوم به چهارم و جایگزینی استارتاپ ها، در طبقه سوم در دستور کار معاونت فنی و عمرانی منطقه یک قرار گرفته است. موسوی اضافه کرد: بمنظور تقویت ایمنی در ساختمان موزه، اجرای عملیات تجهیز موزه، کتابخانه و سایر طبقات موجود در ساختمان ضلع شرقی جهت اعلام و اطفای حریق و مانیتورینگ مجموعه با بهره گیری از دوربین های مداربسته در محوطه داخلی و خارجی نیز در دست انجام است. شهردار منطقه یک عنوان کرد: سیستم پیش بینی شده جهت کتابخانه مجموعه باتوجه به ارزش تاریخی آن سیستم پیشرفته اعلام و اطفای حریق آن اتوماتیک خواهد بود.
موسوی اشاره کرد: مرکز نوآوری شهرداری منطقه یک، بستر مناسبی جهت استفاده از مجموعه های نوآور و خلاق در جهت هوشمندسازی فرآیندها و ابزارهای موجود برای رفع مشکلات و معضلات شهری خواهد بود تا با پشتیبانی از شکل گیری ایده های نو، شاهد ارائه خدمات بهتر و کیفی تری به شهروندان باشیم.


منبع:

1399/12/09
14:38:40
0.0 / 5
911
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی