مسیرساز
فرهادی:

راه اندازی بخش شمالی پلاسكو با هزینه ۲۰۷ میلیارد تومان بازسازی و

راه اندازی بخش شمالی پلاسكو با هزینه ۲۰۷ میلیارد تومان بازسازی و

به گزارش مسیرساز فرماندار تهران از هزینه 27 میلیاردی بازسازی بخش شمالی ساختمان پلاسکو آگاهی داد و اظهار داشت: این هزینه با همدلی کسبه و هیات امنا تامین شد.


به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، عیسی فرهادی فرماندار تهران در مراسم افتتاحیه ضلع شمالی ساختمان پلاسکو اظهار داشت: اگر به قسمتی از اهداف انقلاب دست نیافتیم اما بخشی که دست یافته ایم قابل توجه است همچون عدالت که انقلاب به دنبال این بود که عدالت به شکل واقعی دنبال شود. وی افزود: خدمتگزاری مسئولان با قبل انقلاب قابل قیاس نیست و باید تلاش نماییم مقابل فساد و تبعیض انقلاب نماییم.

فرهادی اظهار داشت: استقلال، امنیت و آزادی و حرکت به سمت عدالت اجتماعی موارد قابل توجهی است که بعد از انقلاب به دست آمده است. فرماندار تهران با اعلان اینکه ۲۷۹ کسبه ساختمان پلاسکو، وقتی بخش جنوبی ساختمان که پس از بازار تهران نماد اقتصاد بود فروریخت، خواستند ساختمان بخش شمالی هم بطور کلی تخریب شود چون این بخش هم لطمه های جدی دیده بود.
وی افزود: بنیاد مستضعفان اعلام نمود به شرطی این ساختمان تخریب می شود که هیأت امنای پلاسکو تصمیم بگیرند، این اتفاق بیفتد.
فرماندار تهران با اشاره به اینکه ساختمان بخش شمالی با ۲۷ میلیارد تومانی که از طرف هیأت امنا و کسبه تامین شد بازسازی شد، اضافه کرد: این بازسازی نماد همدلی، هماهنگی و حضور مردم است. فرهادی افزود: ۸۳۷ نفر از امروز در این ساختمان اشتغال مستقیم و ۷ هزار نفر اشتغال غیر مستقیم خواهند داشت.منبع:

1399/11/15
17:54:49
0.0 / 5
934
تگهای خبر: بازار , بازسازی , تخریب , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دوستان مسیرساز
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی