مسیرساز
مدیرعامل عمران پردیس خبر داد

آپارتمانهای خالی پردیس مشمول مالیات می شود

آپارتمانهای خالی پردیس مشمول مالیات می شود

به گزارش مسیرساز مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس اظهار داشت: طی هماهنگی که با دادگستری استان تهران و دادستانی شهرستان پردیس انجام شده واحدهای مسکن مهر که مالکان آنها از تحویل آن خودداری می کنند مطابق قانون مالیات بر خانه های خالی مشمول جرایم مالیاتی خواهند شد.


سید مهدی هدایت در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: امروز جلسه ای با دیزجی معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم دادگستری تهران و آقاجری دادستان شهرستان پردیس داشتیم که تصمیماتی درباره تعیین تکلیف بلوکها، صدور اسناد و مالیات بر واحدهای خالی از سکنه اتخاذ شد.
وی ادامه داد: تا روزهای آینده اساسنامه بلوکهای ساختمانی به تمام ساکنان ابلاغ می شود تا هیات مدیره بلوکها مشخص شود و با همکاری دادستانی پردیس از این پس مشکلات بلوکها به حداقل برسد.
مدیرعامل شرکت عمران پردیس اظهار داشت: مبحث دوم اینکه قرار شد در روند دریافت آخر کار و صدور اسناد واحدهای مسکن مهر تسریع شود.
هدایت ضمن اشاره به اصلاحیه تبصره ۲ قانون مالیاتهای مستقیم معروف به مالیات بر خانه های خالی مصوب مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جلسه با مسؤلان دادگستری و دادستانی همینطور مقرر شد واحدهایی که مالکان آنها از تحویل آن خودداری می کنند مطابق قانون مالیات بر خانه های خالی، مشمول مالیات شوند.
منبع:

1399/11/07
13:43:40
0.0 / 5
1082
تگهای خبر: ساخت , شركت , مسكن , مسكن مهر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی