مسیرساز
پورنگ خبر داد:

ثبت نام بیشتر از 260 نفر در رویداد كلیماتون

ثبت نام بیشتر از 260 نفر در رویداد كلیماتون

رئیس اداره توانمندسازی و مشاركت های محیط زیست اداره كل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران چالش ها و محورهای ۵ گانه رویداد كلیماتون را شرح داد.


به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، پیام پورنگ ضمن اشاره به چالش های رویداد کلیماتون ۲۰۲۰ شهر تهران، ارتقاء نقش زنان و جوانان در مقابله با تغییرات اقلیمی، زندگی حین کرونا و پساکرونا، هوشمندسازی و توسعه فناوری، ترویج سبک زندگی پایدار و ارتقاء مشارکت اجتماعی را ۴ رویکرد اصلی کلیماتون ۲۰۲۰ تهران دانست. رئیس اداره توانمندسازی و مشارکت های محیط زیست اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران اضافه کرد: برای هر یک از چالش ها و رویکردهای مذکور، وبینارهای آموزشی و توجیهی برای شرکت کنندگان برگزار می گردد که در نهایت منجر به تولید ایده های خلاقانه و سودمند برای مجموعه مدیریت شهری توسط آنها خواهد شد.
به قول وی چالش های رویداد کلیماتون ۲۰۲۰ شهر تهران در ۵ محور مدیریت مصرف انرژی و توسعه انرژی های پاک، حمل و نقل پایدار و ارتقاء کیفیت هوا، توسعه ساختمان های سبز، استفاده بهینه از منابع آبی و بازچرخانی آب و کاهش پسماند (کاپ) معرفی شده است. پورنگ ضمن اشاره به اینکه هم اکنون ۲۶۰ نفر در رویداد بین المللی کلیماتون۲۰۲۰ ثبت نام کرده اند، خاطرنشان ساخت: علاقمندان می توانند تا ۹ آذرماه با رفتن به آدرس http: //climathon-climate.ir/register، مبادرت به ثبت نام در این رویداد بین المللی کنند. لازم به ذکر است رویداد بین المللی کلیماتون ۲۰۲۰ برای سومین بار با محوریت "ایده های تحول آفرین برای کاهش گازهای گلخانه ای، سازگاری و تاب آوری شهری در مواجهه با تغییرات اقلیمی در شهر تهران" و به صورت مجازی، از تاریخ ۹ لغایت ۱۱ آذر ماه سالجاری توسط اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار با همکاری ستاد توان افزایی و پشتیبانی از سازمان های مردم نهاد شهر تهران و جمعیت حامیان زمین برگزار می گردد.


منبع:

1399/09/06
19:15:50
5.0 / 5
1079
تگهای خبر: تولید , حمل و نقل , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی