مسیرساز
رئیس سازمان هواپیمایی كشوری:

قیمت بلیت هواپیما كاسته می شود

قیمت بلیت هواپیما كاسته می شود

رئیس سازمان هواپیمایی اظهار داشت: در نشست مشترك با اعضای كمیسیون عمران مقرر شد كه سازمان هواپیمایی نشستی را برای آنالیز هزینه های ایرلاین ها برگزار كرده تا بعد از آن، شورایعالی هواپیمایی نرخ نامه جدید را اعلام رسمی كند. ان شاءالله قیمت كنونی بلیت هواپیما كاهش خواهد یافت.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشور ضمن اشاره به برگزاری نشست مشترک با اعضای کمیسیون عمران مجلس، رئیس و دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی، معاون سازمان پشتیبانی از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و روسای شرکتهای هواپیمایی، اظهار داشت: در نشست امروز مبحث افزایش قیمت بلیط هواپیما مورد بحث و بررسی قرار گرفت و دغدغه های نمایندگان مجلس در این رابطه استماع شد.
قیمت کنونی بلیط هواپیما کاهش خواهد یافت
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: در نشست امروز مقرر شد که سازمان هواپیمایی نشستی را جهت بررسی و آنالیز هزینه های ایرلاین ها و قیمت های درخواستی آنها برگزار کند تا بعد از آن، شورایعالی هواپیمایی نرخ نامه جدید پروازهای هوایی را اعلام رسمی کند. ان شاءالله قیمت کنونی بلیط هواپیما کاهش خواهد یافت.
تعیین کف قیمتی از جانب ایرلاین ها غیرقانونی است
وی ضمن اشاره به تخلف ایرلاین ها در بالا بردن کف قیمت بلط هواپیما، اظهار داشت: سازمان هواپیمایی به هیچ وجه قائل به کف و سقف قیمتی نیست، ما می گوییم که بازار و نظام عرضه و تقاضا باید قیمت را تعیین کند. ازاین رو تعیین کف قیمتی از جانب ایرلاین ها غیرقانونی بوده و سازمان هواپیمایی با آنها برخورد خواهد نمود.1399/08/18
20:06:41
5.0 / 5
1081
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی